6 aylık Game Pass var mı?

Delahoya

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, Xbox Series S sipariş verdim. İlk Xbox'um olacak, yoğun iş tempom var. Bulabildiğim fırsatta oyun oynayacağız 😄

3 yıllık Game Pass alma mevzusunu araştırdım fakat onu almak istemiyorum. 3 ya da 6 aylık üyelik mevcut mudur?

Selam arkadaşlar, Xbox Series S sipariş verdim. İlk Xbox'um olacak, yoğun iş tempom var. Bulabildiğim fırsatta oyun oynayacağız 😄

3 yıllık Game Pass alma mevzusunu araştırdım fakat onu almak istemiyorum. 3 ya da 6 aylık üyelik mevcut mudur?
Bazı internet satıcılarında 3 aylık gamepass 70 lira gibi şeyler görmüştüm ama hiç satın almadım. Bildiğim kadarıyla resmi satıcılardan sadece tek aylık üyelik alınabiliyor.

Xbox'ın sitesinden 3 aylık alabiliyorsun. Aboneliği otomatik yenilemeyi iptal et deyip bunu 3 yıla kadar uzatabilirsin.

Bazı internet satıcılarında 3 aylık gamepass 70 lira gibi şeyler görmüştüm ama hiç satın almadım. Bildiğim kadarıyla resmi satıcılardan sadece tek aylık üyelik alınabiliyor.
Dediğime benzer bir şey buldum. Bunların nasıl işlediğini bilmiyorum.

Xbox'ın sitesinden 3 aylık alabiliyorsun. Aboneliği otomatik yenilemeyi iptal et deyip bunu 3 yıla kadar uzatabilirsin.
Direkt 90 lira verip tek seferde 3 aylık satın alınılabiliyor mu yani?

3 yıllık gamepass 580 Tl olması lazım bu forumda nasıl yapacağından tut yapanlara kadar kanıtlar var. 90 Tl verip 3 ay alacağına böyle yap derim..

2 gün önce vardı kaldırdılar.

3 yıllık Game Pass 580 TL olması lazım bu forumda nasıl yapacağından tut yapanlara kadar kanıtlar var. 90 TL verip 3 ay alacağına böyle yap derim.

O bug düzeltildi artık yapılamıyor.

Dediğime benzer bir şey buldum. Bunların nasıl işlediğini bilmiyorum.

Direkt 90 lira verip tek seferde 3 aylık satın alınılabiliyor mu yani?

Bu arada 3 aylık alırsan 75 TL'ye geliyor.

Dostum Xbox Live Gold ile Xbox Game Pass'in aynı hizmet olduğuna emin misin? Benim bildiğim farklı servisler bunlar.

Evet bende 3 yıllık aldım sonunda Xbox Live Gold Ultimate'e çevirdim. Xbox Live Gold Gamepass'tir.

Yeni konular

Geri
Yukarı