Xbox Game Pass aylık ücret

Kartın içinde para olmadığı durumlarda Game Pass yenilenmez fakat karta para yüklediğin gibi otomatik olarak yeniler kendini haberin olsun. Onun için arkadaşların dediği gibi otomatik ödemeyi devre dışı bırakmalısın.

Forza Horizon 4 de var.

Microsoft hesabınla oturum aç. Gamepass aboneliğini yönet deyip altında ki seçeneklerden yinelenen ödemeyi devre bışı bırak.

Ekran Alıntısı.PNG

Bu değil mi?

Kartın içinde para olmadığı durumlarda Game Pass yenilenmez fakat karta para yüklediğin gibi otomatik olarak yeniler kendini haberin olsun. Onun için arkadaşların dediği gibi otomatik ödemeyi devre dışı bırakmalısın.

Forza Horizon 4'de var.

Kartı zaten sadece Game Pass için kullanıyorum.

Bunun yerine aynı fiyata 3 aylık alabilirsin. Gamepass Ultimate.

Bu Xbox için ama ben PC için alacağım.
Ekran Alıntısı.PNG

Ben herhangi bir ödeme yapmadım ama Xbox (beta) uygulamasını yüklediğimde kendi kendine 1 aylık bir Game Pass yapmış bu ne anlama geliyor?
Ben herhangi bir ödeme yapmadım ama Xbox (beta) uygulamasını yüklediğimde kendi kendine 1 aylık bir Game Pass yapmış bu ne anlama geliyor?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    6,8 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı