6 bin TL'ye kadar ekran kartı önerisi

Hocam Sapphire kart almayın size PowerColor öneriyorum çünkü ne coil whine ne de soğutma konusunda hiçbir sıkıntısı yok lütfen Sapphire almayın.

Ben tecrübelerimden yola çıkarak fikrimi dile getirdim arkadaşlar. Bu demek değildir yeni kartta bu hatalar devam etsin. Lakin ben de hep bu düşünce ile AMD'ye hiç bulaşmadım.

Tecrubeler, eski tecrubeler. Eski tecrubeler, eski RX 500 serisi, RX 5000 serisi icindir. WattMan daha yaygin olabilir. Yeni tecrubeler, RX 6000, RX 7000 serisi icin WattMan veya stabillik durumunun artigini gosteriyor. Yeni tecrubeler, bu zamani ve guncel zamani gosteriyor. Guncel zaman, su an guncel serileri gosteriyor.

WattMan bir sorun degil, bir parca sorunludur, hata veriyordur. O parca WattMan verdirecek kadar sorunluysa WattMan vermez, mavi ekran falan verir. Onemsiz yani.

Sıfır şart ise;

İkinci el düşünürseniz RX 6700 XT, denk gelirseniz RX 6800 olabilir. Tabii işlemciniz önemli, darboğaz yapmamalı.

Sıfır şart ise;

İkinci el düşünürseniz RX 6700 XT, denk gelirseniz RX 6800 olabilir. Tabii işlemciniz önemli, darboğaz yapmamalı.

Sıfır şart değil teşekkür ederim fakat Intel ekran kartlarına pek güvenmiyorum çünkü daha yeniler ne olur ne olmaz belli değil o yüzden RX6600 düşünüyorum teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.

Sıfır şart değil teşekkür ederim fakat Intel ekran kartlarına pek güvenmiyorum çünkü daha yeniler ne olur ne olmaz belli değil o yüzden RX6600 düşünüyorum teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.

Sıfır RX 6600 mü alacaksın o bütçeyle?

Bütcemi 7K ya arttırdım zaten düzenledim. Yani alabilirim. Ama 2.el de bakıyorum belki 6700XT falan bulursam alacağım tabii bulursam.

Aslında Arc A750 alabilirim çünkü fiyatı bayağı ucuz.

Şimdi testlere backtım Arc A750 alabilirim çünkü RX6600 ile neredeyse aynı performans. Tabii bazı oyunlarda bayağı geride kalıyor ama bayağı ucuz ve performanslı. Fakat hala RX6600'ü daha çok düşünüyorum çünkü Intel çok yeni bu sektörde ve 2. el RX 6700 XT'ler çok pahalı değil.

Son düzenleme:
Bütcemi 7K ya arttırdım zaten düzenledim. Yani alabilirim. Ama 2.el de bakıyorum belki 6700XT falan bulursam alacağım tabii bulursam.

Aslında Arc A750 alabilirim çünkü fiyatı bayağı ucuz.

Şimdi testlere backtım Arc A750 alabilirim çünkü RX6600 ile neredeyse aynı performans. Tabii bazı oyunlarda bayağı geride kalıyor ama bayağı ucuz ve performanslı. Fakat hala RX6600'ü daha çok düşünüyorum çünkü Intel çok yeni bu sektörde ve 2. el RX 6700 XT'ler çok pahalı değil.

2.el elden mi almayı planlıyorsunuz hocam?

Şu anda 2.el bakıyorum 6700XT'ler bayağı ucuz gibi görünüyor.

Ndiva düşünürseniz RTX 3070'te var hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2. el RX 6700 XT O fiyata çok rahat bulunuyor kutu fatura ve garantiyle bulursunuz.

Geri
Yukarı