6 Eylül'de okullar açılıyor

İnşallah bunun gibi bir durum ile karşılaşmayız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Haftada 5 gün olması çok zor. Bütün öğrencilerin aynı anda gelmeleri demek bütün sıralarda ikişerli oturmaları demek. Sosyal mesafeyi göz önünde bulundurarak açacaklarını düşünüyorum.

Ne 3 dozu? Hayatımız boyunca vurulacağız diyorlar.

Ben yaklaşık bir haftadır gidiyorum okul ortamını özlemişim vallahi.

2 yıllık üniversitenin 1,5 yılı evden bitirdim. Bana artık etkisi yok. Tüm herkese başarılar. Rüyalarınıza 100 puan girip sizi kovalasın.

9. sınıfın yarısında kapanmıştı okullar, şimdi 11 oldum. İlk doz aşımı da oldum, umarım verimli bir şekilde seçtiğimiz alanlar doğrultusunda güzel bir yıl olur.

Sadece aşı olanlar mı gidecek ? Veya zorunlu olacağına dair bir bilgi var mı ? @Gneral23

Sadece aşı olanlar mı gidecek ? Veya zorunlu olacağına dair bir bilgi var mı ? @Gneral23
Şu ana kadar olan haberlerde böyle bir detay görmedim. Daha net açıklamalar bir sonraki kabine toplantısından sonra MEB tarafından açıklanır. Benim tahminim gitmek zorunlu olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…