6 Eylül'de okullar açılıyor

Veya öldürüyor.

Olmadım. Olmayı düşünmüyorum.
Aşı yaptırdığım halde sizi destekliyorum hocam gerçekten aşıların kesin coronayı bitirdiği söylenemez kesin bir kanıt yok neden yaptırdın diye soracak olursanız ileride devlet tarafından zorunlu kılınacağını düşündüğüm için yaptırdım ki öyle olmaya başladı aşıların içinde ne olduğunu bile bilmeden bize zorla yaptırıyorlar işte en kötüsü bu.

Aşıdan başka çözüm olmamasına rağmen, bütün dünyanın aşı olmasına ve bilim insanlarının da aşı olun demesine rağmen, geliyor bir kaç tane zeki arkadaşımız hiçbir yararı yok diyor. Komik gerçekten, varsa çözümünüz söyleyin. Bir kişiyi bile hayatta tutsa aşı olunmalı hatta herkese zorunlu tutulmalı. Zorunlu tutulmayacaksa da aşı olmadan hiçbir yere almayacaksın. Öyle başkalarının hayatını riske atmaya kimsenin hakkı yok.
Boş konuşmuşsun. Aşıdan başka çare olduğunu söylemedik zaten. Sıkıntı aşının yıllar sonrasındaki etkisi. Aşının yararı evet yok, olsaydı 2. 3. dozu olmazdık. Geçenlerde dalga geçer gibi 4. dozu açıp kapattılar. Bunun mantıklı açıklaması var mı ? Aşı gerçekten yararlı olsaydı birden fazla doz kullanılmazdı. Yıllar sonra ne olacağını aşıyı yapanlar, vuranlar bile bilmiyor. Aşı dediğiniz şey yıllarca test edilmesi gereken bir şey, öyle 5-6 ayda test edilip milletin önüne konulacak bir şey değil.

1629395461302.png

Yorumsuz.

Boş konuşmuşsun. Aşıdan başka çare olduğunu söylemedik zaten. Sıkıntı aşının yıllar sonrasındaki etkisi. Aşının yararı evet yok, olsaydı 2. 3. dozu olmazdık. Geçenlerde dalga geçer gibi 4. dozu açıp kapattılar. Bunun mantıklı açıklaması var mı ? Aşı gerçekten yararlı olsaydı birden fazla doz kullanılmazdı. Yıllar sonra ne olacağını aşıyı yapanlar, vuranlar bile bilmiyor. Aşı dediğiniz şey yıllarca test edilmesi gereken bir şey, öyle 5-6 ayda test edilip milletin önüne konulacak bir şey değil.
Zeki arkadaşımız dediğim için hemen boş konuşmuşsun, şaşırmadım zaten biliyordum böyle bir cevap geleceğini. Yıllar sonra etkisi olacağını nerden çıkardın acaba? Bir gün yakalanırsan acaba yarını mı yıllar sonrasını mı düşüneceksin.

Ne alaka? Aşı vurulmayanları okula almasınlar dedim diye mi bunu söylüyorsun?
Aşı vurulmayan adamın saçacağı tehlikenin farkında mısın?

Senin fikrin milletin canından daha mı önemli?
Kimseye ölüp giderler diyemezsiniz kusura bakmayın! İnsanların canını bir forumda pazara koyamazsınız.

Kimseye ölüp giderler diyemezsiniz kusura bakmayın! İnsanların canını bir forumda pazara koyamazsınız.
O zaman aşı vurulsunlar. Ne yapayım? Onları düşündüğümden zaten aşı vurulmaları zorunlu olsun diyorum. Hem aşı vurulmayıp hem okula gelirlerse her yıl sınıfın mevcudu azalır.

Geri
Yukarı