6 GB RAM ile hangi Windows seçilmeli?

Windows 8.1'i uzun süre kullandım. Berbat bir sürüm. Cihazınızda dokunmatik ekran yoksa Windows 7 kurun sistem özelliklerini en az tüketen o.
Nasıl bir sorun yaşadınız? Arayüz çok güzel. Ve hiç kasma sorunu falan yaşamadım. Hatta Windows 7'nin yüklemesinin uzun sürerken 8 daha kısa.

Windows 8.1'i uzun süre kullandım. Berbat bir sürüm. Cihazınızda dokunmatik ekran yoksa Windows 7 kurun sistem özelliklerini en az tüketen o.

Hocam neye göre berbat bir sürüm? 1 yıldan fazladır kullanıyorum ve gayet iyi çalışan bir sürüm. W7'de sürücülerle uğraşacak diye düşünüyorum.

Hocam işlemciyle ekran kartı belki darboğaz yapıyor olabilir. Hiç Windows 10 FPS arttırma ayarları falan yaptınız mı hocam?

Evet hocam denedim çok kez
Pek bir şey değişmedi.

Hocam o sürümün güvenliği kaldırılmıştı destekleri falanda bir de uzun sürüyor diye biliyorum.

Evet hocam denedim çok kez.
Pek bir şey değişmedi.

Hocam o sürümün güvenliği kaldırılmıştı destekleri falanda bir de uzun sürüyor diye biliyorum.

8.1'inde desteği kesildi fakat taş gibi işletim sistemi.

PC'nizi en son ne zaman formatladınız veya sıfırladınız hocam eğer denediyseniz ve sorun halen daha devam ediyorsa büyük ihtimalle darboğaz yapıyordur hocam.

Hocam cihaz laptop ve o işlemciyle darboğaz olmaz o ekran kartında.

PC'nizi en son ne zaman formatladınız veya sıfırladınız hocam Eğer denediyseniz ve sorun halen daha devam ediyorsa büyük ihtimalle darboğaz yapıyordur hocam.
Hocam 2 ay oldu formatlatmıştık.
İlk açıldığında iyiydi baya

8.1'inde desteği kesildi fakat taş gibi işletim sistemi.

Hocam cihaz laptop ve o işlemciyle darboğaz olmaz o ekran kartında.

Hocam 8.1e geçme süresi kaç saat sürer?

@Rias_Gremory arkadaşımızın dediği gibi 1 saat sürücü bulmakla uğraşmıyorsunuz. Sadece internete bağlıyorsun o kadar.

Keşke 1 saat olsa. Rastgele HP connection driver diye bir şey indirip rastgele çözmüştüm sorunu. Fakat birkaç gün sonra gene bozuldu. Telefona iki saat ISO ve Rufus yükleyip bilgisayara atmakla uğraştım.

Hocam 2 ay oldu formatlatmıştık.
İlk açıldığında iyiydi bayağı.

Hocam 8.1e geçme süresi kaç saat sürer?

Ben format ile yaklaşık 5-10 dakika arası geçiyorum. HDD kullanıyorum.

Geri
Yukarı