Çözüldü 6 gün özürsüz 16 buçuk gün özürlü devamsızlıkla kalınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lemvo

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 11. sınıfım, 6 gün raporsuz 16.5 gün raporlu devamsızlığım var. Kalıyor muyum kalmıyorsam kaç gün daha hakkım var açıklayabilir misiniz çok teşekkürler.

Çözüm
Hesaplaması bedava dostum.
Şu andan itibaren 4 gün özürsüz devamsızlık yapabilirsin daha fazlasını yapma, toplam devamsızlığını da 30 üzeri yapma 30 olsa problem yok ama 30.5 olursa kalıyorsun ona göre dikkat et daha 2 ay okul var.
Benim de devamsızlık 21 oldu zorla geliyorum okula.

Belge önemli değil kalmayayım yeter.

Belge olayı yeni düzenleme ile kalktı belge almanın devamsızlık ile alakası yok artık.
Yanlış bilgi: https://www.technopat.net/sosyal/konu/oezuersuez-devamsizlik-sueresi-5-guenue-gecen-oegrenci-belge-alabilir-mi.3010688/
Arkadaşlar merhaba, 11. sınıfım, 6 gün raporsuz 16.5 gün raporlu devamsızlığım var. Kalıyor muyum kalmıyorsam kaç gün daha hakkım var açıklayabilir misiniz çok teşekkürler.
Raporsuz 5 günü geçerse belge gelmiyor ona göre.

Şu andan itibaren 4 gün özürsüz devamsızlık yapabilirsin daha fazlasını yapma, toplam devamsızlığını da 30 üzeri yapma 30 olsa problem yok ama 30.5 olursa kalıyorsun ona göre dikkat et daha 2 ay okul var.

Belge önemli değil kalmayayım yeter.

Belge olayı yeni düzenleme ile kalktı belge almanın devamsızlık ile alakası yok artık.

Çözüm

İnternette bir 20 bir 30 deniliyor ondan kafam karıştı hocam. Sağ olun açıklama için, daha dikkatli olacağım bundan sonra, raporlu 3.5 gün raporsuz 4 gün olmak üzere 7.5 gün hakkım kaldı galiba internetteki verilere göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı