6. nesil AMD APU'lu laptoplar gelecek mi?

Oda mantıklı aslında 12. nesilide yaptılar. ASUS diğer modellerinde de kullanmaya direkt atıldığı için belki onlardan daha yakın gelebilir diye düşünüyorum.

Olabilir, zaman gosterecek. Cift bellek + 680M APU'yu merak ediyorum acikcasi.

10 gunden beri bu tarz bir laptopun haberi karsilasmadim maalesef.

Asus Zenbook S 13 OLED Review: Ryzen 6800U Goes Thin

Simdi haberleri geziyordum da ASUS Zenbook S 13 OLED laptop var ama fiyati da tuzlu. Benim amacim ise orta segment ve kaliteli olmasiydi sonuc olarak ise fiyati da 14k civarini da gecmemesiydi.

Son düzenleme:
Thinkpad modellerin giris seviyelerini pek begenmiyorum sahsen ama gorunus olarak cok iyi gozukuyorlar. Gelirse de en az 20k civarindan baslayacagini dusunuyorum Thinkpadlerin.

Thinkpad modellerin giris seviyelerini pek begenmiyorum sahsen ama gorunus olarak cok iyi gozukuyorlar. Gelirse de en az 20k civarindan baslayacagini dusunuyorum Thinkpad'lerin.

Malum forumda dolaşırken şöyle bir konuya rastladım, başka ülkelerde çoğalmış gibi 2. yorumda 6800u bulunduran cihazlarin vs listesi var. Question - I need a laptop with powerful integrated GPU without dedicated graphics (1300$ budget)

Ideapad'in o ekranla vs 1300 euro olarak çıktığını varsayarsak 1000-1200 dolar civari çıkarlar gibi geldi bana.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı