6. Nesil Freedos Laptopa Windows 8.1 Kurulur mu ?

DreamSpark keyi ile win 10 yükseltmesini yapamazsınız. 80 TL' ye kinguin win 10 almanızı öneririm yok ben veremem derseniz DreamSpark devam edin.

Zekcek Zaten yükseltme değil etkinleştirme yapacak. Ayrıca yükseltme de yapılıyor. DreamSpark Windows Embedded 8.1 Industry Pro upgrade to Windows 10 ile yükseltme yapılıyor. En temizi sen Win 7 keyi al. Onunla aktive ediyor.

Olmaz ise kaldırma Win 10'u. Bir yolunu buluruz. Windows 7 Satın Al, Windows 7 CD Key - DurmaPLAY alıp etkinleştirebilirsin mesela .

Dostum verdiğin linkte kullanıcı yorumları mevcut işe yarayıp yaramayacağını kesin olarak kestirmemiz mümkün değil. Dediğin gibi ben orjinal bir iso ile kurarım 10'u sonra bulunur bir şey hiç olmazsa mecbur crack yaparım.

Neyseki OMÜ imdadıma yetişti :D

Şansıma okuduğum üniversite bu yıl OTH (OnTheHub - DreamSpark) ile anlaşma yapmış ve tüm öğrencilerine ücretsiz Windows 10 EDU sürümünü sunuyormuş. Hemen girip aldım ürün anahtarımı ve indirme linkimi. "Windows 10 EDU ne ya ?" diye soran olursa; Windows 10 Pro ve Enterprise'ın tüm özelliklerini içeren sadece akademik lisans ile temin edilebilen sürümü. Her üniversitede yok bildiğim kadarıyla 8-10 tane anlaşmalı var araştırır isteyen.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı