Steam 6 saat oynanan oyun iade edilir mi?

2 saat üstü iade edilebiliyor nasıl edilebiliyor mesela oyunu 2.3 veya 2.5 saat oynadınız ve iade sebebine mantıklı bir açıklama yazdınız kabul edilebiliyor ama 6 saat artık imkanı yok.

Edilemez diye bir sey yok. Karar Valve'a ait.

"Aşağıda daha fazla ayrıntı bulunmakta ancak tarif ettiğimiz iade şartlarının dışında bile olsanız iade talebinde bulunabilirsiniz ve talebiniz tarafımızca değerlendirilir."

Destek sayfasinda oyuna tiklayinca "oyun su an daha ucuza mevcut" diye bir secenek var ayrica. Oradan iade talebinde bulunabilirsiniz.
Öyle bir şey göremiyorum yardımcı olurmusun
1674660254457.png

2 saat üstü iade edilebiliyor nasıl edilebiliyor mesela oyunu 2.3 veya 2.5 saat oynadınız ve iade sebebine mantıklı bir açıklama yazdınız kabul edilebiliyor ama 6 saat artık imkanı yok.
Açıklamada dediğim gibi oyunu aldım 3 gün sonra indirime düşmüş

Başlıkta da görüldüğü gibi Steam'den aldığım oyun indirime düştü iade yapabilir miyim? Oyunu 20 Ocak'ta aldım 23 Ocak'ta indirime girdi oyunu 6 saat oynamışım.

Yok hocam almazlar. %0000000.1 ihtimal de olsa iade şansı var ama.

Çünkü ben bir ara 1 saat oyunu oynamıştım ve satın alımın üstünden 25-30 gün falan geçmişti, iade talebi açtım, dedim abi alın bu oyunu ben başka oyun alacam falan diye baya yazdım bir şeyler. Destekteki abimiz de güzel güzel şeyler yazıp jest olarak iade almıştı oyunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı