Steam 6 saat oynanan oyun iade edilir mi?

2 saat 1 dakika ve üzeri oynamışsan edemezsin.
İndirime girdiğinde 4 saat oynadığım oyunu iade ettim. Forumlar da gezindiğim de 8 saat oynama süresi olan oyunu iade ettikleri olmuş. O kadar abartmayın lütfen.

Başlıkta da görüldüğü gibi Steam'den aldığım oyun indirime düştü iade yapabilir miyim? Oyunu 20 Ocak'ta aldım 23 Ocak'ta indirime girdi oyunu 6 saat oynamışım.
6 saat edilmeyebilir ama yine de dene şansını. En kötü reddedildi mesajı alırsın. Geçen indirimlerde 4 saat oynadığım oyun iade edilmişti. Ekleme yapma gereği duydum; 2 haftayı geçen oyunlar da iade ettiği bile olmuş. Manuel olarak inceleme yapıyorlar cidden gerekçeli bir iade ise.

Son düzenleme:
@dogan_orun Neden beğenmediğinizi sorabilir miyim?

Çok az bir ihtimal yok o yüzden. Hem 23 Şubat olmuş. 2 hafta 1 saat sonra doluyor. Hem 6 saat oynamış. Ben 10 dakika oynadığım hunt oyununu ve 2 hafta olmuş oyunu iade edemedim. Çok az bir ihtimali açıklayın. Bilginizle insanlar faydalansın.

Çok az bir ihtimal yok o yüzden. Hem 23 şubat olmuş. 2 hafta 1 saat sonra doluyor. Hem 6 saat oynamış. Ben 10 dakika oynadığım hunt oyununu ve 2 hafta olmuş oyunu iade edemedim. Çok az bir ihtimali açıklayın. Bilginizle insanlar faydalansın.

Steam ile kendin görüşüceksin bire bir iade talebi yollayınca gereksinimleri karşılamıyorsan otomatik iade etmiyorlar bende 20 kez filan öyle yaptılar sonra Steam ile görüştüm.

Çok az bir ihtimal yok o yüzden. Hem 23 Şubat olmuş. 2 hafta 1 saat sonra doluyor. Hem 6 saat oynamış. Ben 10 dakika oynadığım hunt oyununu ve 2 hafta olmuş oyunu iade edemedim. Çok az bir ihtimali açıklayın. Bilginizle insanlar faydalansın.
Çok az bir ihtimalden kastım Valve'ın kararıydı. Beğenmemenizin nedenini açıkladığınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı