6 salise ile dünya rekorunu almak

KenshiPochita

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Hawkins
Daha fazla  
Meslek
#1 Hero
Hatırlar mısınız bilmem ama şöyle bir konumuz vardı. Tabii ki ben yazdım bunu da. Orada UCN'de 3 salise ile dünya rekorunu kaçırdığımı söylemiştim. Fakat bu sefer ise FNAF 4'te 6 salise ile dünya rekorunu elime alıyorum :) Bu konudaki videoyu silmiştim, nedeni ise speedrun'ı bırakmıştım ve birinci mutlu olsun diye silmiştim 😂 Listede 1. sırada bir Türk görmek benim için çok onur verici. Umarım sizin içinde de öyledir. Merak etmeyin, Speedrun.com'da bulunan tüm FNAF oyunlarının her kategorisine kadar 1.'lik almaya çalışacağım. Neden, çünkü ben bir hayatsızım (!) gelişme vesaire olursa konu açar atarım tekrar eğer isterseniz. Ankette de oylarsanız sevinirim. Güzel mesajlarınız insanı motive ediyor ve bu enerji ile dağları delebilirim, çok teşekkürler :)

Bu arada 6 salise ile dünya rekorunu alamamışta olabilirim. Moderasyon süreyi kendileri kontrol ediyorlar. Yani süreyi biz kendimiz başlattığımız için ben tam doğru yerde başlatmamış olabilirim. Fakat ince ince hesaplayarak baktım, benim 1. olmam lazım.

@rohatbaba123 muradına erdin galiba 😋

1622820153689.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Hocam tebrikler ancak bana ''Speedrun''un ne olduğunu anlatabilir misiniz?

What Is Speedrunning?​

"Speedrunning is when an individual attempts to beat part or all of a video game as quickly as possible. This can include individual levels, specific objectives, or unique limitations as decided by the community or player.

Speedrun.com is a toolset for building communities around speedrunning games. Game moderators can create leaderboards, post resources, and verify submissions by runners. Communities are able to come together to decide on specific rulesets for different categories that runners can then submit their runs to.

Speedrun.com also aims to highlight all facets of the speedrunning community. From marathons raising millions of dollars for charity to competitions and races to those who help route and find the game-changing glitches, the speedrunning ecosystem is robust and every contribution matters. Learn more about Speedrun.com on the About page."

Geri
Yukarı