6 sayfalı HTML kişisel web sitesi oluşturma

AuEnx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, başlıktan da anlayabileceğiniz üzere 1 ana sayfa + 5 diğer sayfalar olmak üzere kişisel bilgilerimi içeren bir HTML web sitesi oluşturmam gereken küçük bir ödevim var fakat bunu nasıl yapacağım hakkında bir bilgim yok. Bu ödevimin içine ise frame / iframe, form, JavaScript gibi eklemem gereken şeyler de var. Herhangi bir web editörü veya web şablonu (template) kullanmakta serbestim. Bu tür bir kişisel web sitesimi nereden ve nasıl oluşturabilirim? İzlemem gereken videolar nelerdir? Şimdiden teşekkür ederim.

Al sana ücretsiz bir şablon. HTML kodlarını bölerek 6 sayfa çıkartabilirsin. Menüdeki a etiketlerini değiştirmen lazım. JS kodlarını da biraz sadeceleştirirsin ama baştan yazmak da çok zor değil. Biraz araştırıp yapabilirsin.

Madem ödev, kendinize biraz süre ayırarak HTML, CSS hakkında bir şeyler öğrenip kendiniz yapabilirsiniz. Çok zor olmayacaktır.

BTK Akademide bazı dersler var sanırım. Ben de tam bilmiyorum ama @Berkay Davas bu işin ustasıdır.

Ücretsiz olarak BTK Akademi kullanabilirsin. Onun haricinde Youtube üzerinde de bilgilendirici videolar var. Bu iki platform sana yardımcı olacaktır.
Teşekkür ederim, bakacağım.
Al sana ücretsiz bir şablon. HTML kodlarını bölerek 6 sayfa çıkartabilirsin. Menüdeki a etiketlerini değiştirmen lazım. JS kodlarını da biraz sadeceleştirirsin ama baştan yazmak da çok zor değil. Biraz araştırıp yapabilirsin.

Teşekkür ederim. Baştan nasıl yazabilirim? Baştan yazabilmem için önerebileceğiniz veya attığınız şablonu nasıl düzelteceğimi, yazacağımı gösteren önerebileceğiniz video var mıdır?
Madem ödev, kendinize biraz süre ayırarak HTML, CSS hakkında bir şeyler öğrenip kendiniz yapabilirsiniz. Çok zor olmayacaktır.
Süre ayırmaya çalışıyorum fakat ayırabileceğim süre çok fazla değil maalesef, yine de teşekkürler.

Hocam, temel olarak paylaştığınız linkteki "free css templates" bölümünden beğendiğimiz hazır şablonları düzenleme yapmayı öğrenmek adına atılacak ilk adım nedir? Öğretici bir video var mı?

Teşekkür ederim. Baştan nasıl yazabilirim? Baştan yazabilmem için önerebileceğiniz veya attığınız şablonu nasıl düzelteceğimi, yazacağımı gösteren önerebileceğiniz video var mıdır?
Hocam, temel olarak paylaştığınız linkteki "free css templates" bölümünden beğendiğimiz hazır şablonları düzenleme yapmayı öğrenmek adına atılacak ilk adım nedir? Öğretici bir video var mı?
Bu videolara gözatın.

Yeni konular

Geri
Yukarı