Yaptığım kişisel web sitesi

William Crusader

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Yok
Bu yaptığım projeyi 80 TL karşılığında yaptım.
Aslında anlatacak çok şey yok, çıkan sonuç bu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fikirleriniz neler?

Bu yaptığım projeyi 80 TL karşılığında yaptım.
Aslında anlatacak çok şey yok, çıkan sonuç bu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fikirleriniz neler?
Bence açık sarı yerine gri-siyah birleşimi bir fotoğrafta kullanabilirsiniz.

Fena değil, öz ve güzel site olmuş. Link atabilir misiniz, detaylı inceleyeceğim.
Alıcıya arka planı sordum fakat cevap vermedi o konuda, rastgele seçtim rengi.

Mor ve kapalı mavi renkte olsaydı daha güzel olurdu bence. Modern bir tema koysaydınız arka plana.

Ne kadar ekmek o kadar köfte. Parasına göre güzel ama ciddi anlamda web sitesi kullanmak isteyen kullanıcıların tercih edeceği bir template olacağını sanmıyorum. En büyük eksisi responsive tasarım olabilir.

Fiyata baktığımız zaman bu fiyata web sitesi (front-end only) yapan çok rastlanmıyor. Hintli dayılar var onları da tercih edebilirler de genelde çok bilgi sahibi olmayan düşük bütçeli kişiler Türklerden de yapan kişiler arıyor. Burada da en büyük eksiğiniz hazır templateleri alıp kullananların sizden daha önce tercih edilmesi olacaktır.

Her şeye rağmen bir emek var ve elinize sağlık. Kendinizi geliştirmeye devam edin. :)

Geri
Yukarı