6. sınıf zor mu?

Arkadaşlar ben 6. sınıfa geçeceğim 6. sınıfı nasıl atlattınız? Bunu sormak istiyorum. Notları güzel bir öğrenciyim 6. sınıf için kolay mı zor mu? Bir de beni rahatlatırsanız bu 6.sınıfa geçiş konusunda sevinirim.
Çokta zor değil sadece 6.sınıfta 5.sınıfa göre daha zor konular olduğu için 6.sınıfa geçtiğinizde neye uğradığınızı şaşırabilirsin
8.sınıf olarak sana bir tavsiye verim obp yüksek tutmaya çalış 8.sınıfta çok lazım oluyor ben 6.sınıfta yazılıları hiç takmadım şu anda çok pişmanım

Ortaokul kolay ama salmamak lazım. Ben hiç çalışmadan din dersi hariç zayıf olmadan ortaokulu geçmiştim. Ortaokuldan sonra lisede zorluk orta oluyor.

Arkadaşlar ben 6. sınıfa geçeceğim 6. sınıfı nasıl atlattınız? Bunu sormak istiyorum. Notları güzel bir öğrenciyim 6. sınıf için kolay mı zor mu? Bir de beni rahatlatırsanız bu 6.sınıfa geçiş konusunda sevinirim.
6.sınıf basit ama özelikle türkçe dil bilgisine dikkat et etmessen 7 de ve 8de zortlarsın

Çalışmazsan her sınıf zor, günlük düzenli olarak ders tekrarını yap ve derslerine çalış. Çalışmayan adam için her şey zordur, çalışan adama da her şey kolaydır.

Yeni konular

Geri
Yukarı