7 ve 8. sınıf zor mu?

Kolay. Hocaların burası şöyle böyle hadi bb yapmıyorsa kolay. Benim gibi yapıp yatarak geçirme kafi.

Hava atmak gibi olmasın ama 5.sınıf ortalamam 98 6.sınıf 97.
Kolay gelir mi?
Ağzına bile vurursun derslerin bence. Benim ortalamam 70 idi ve ona rağmen kolaydı.

Bence alakasi yok. 8. sinifta da toparlayabilirsin. Ama 7. siniftada yat demiyorum. Ozellikle matematige calis. Sana bu sene LGS'ye girmis birisi olarak onerim anlamadigin tum sorulari hocana sorup cozumunu kafana kaziman olacaktir. Uygulamadan da cozumunu izleyebilirsin.
Hava atmak gibi olmasın ama 5.sınıf ortalamam 98 6.sınıf 97.
Kolay gelir mi?

LGS'nin ortalamayla bir alakasi olmayacak haberin olsun.

8. sınıfın zorluğu var. Lakin simdiye kaadr calısmıs isen kolay gelecektir 7 ev 8. sınıf. Tabii 9. sınıfta insan istemese de afallayabiliyor. Tavsiyem bu sene kanguru sinavlarını çözmen olacaktır. Bu sorular biraz daha yoruma dayalı olduğundan az da olsa soruların mantığını kavrarsın. Sağ ust kısımdaki "Arşiv" sekmesinden diğer senelerede bakabilirsin. Bu sene 10. Sınıf olacağım.
@Cristabol Brown haklı. Ortalaması 98 olan arkadaşım bile mahali bir okula gitti. Önemli olan yuzdelik dilimin.

Arkadaşlar herkes diyor ki 7. sınıfta iyi olursan 8. sınıf çok kolay olur. Bu doğru mu?
Sadece yazılılara çalış ve şimdiden yeni nesil matematik soruları çözmeye başla. Haftalık 10 soru bile olsa senin için çok iyi olur.
7 sınıf kolay ama 8 sınavdan dolayı zor.

Şu an 12. sınıfa geçtim ve size bir şey olmayacak bu sene girenler tekrar girecek ve bu sene 3,5 milyon kişi girdi ve seneye 5 milyon kişi girmesi öngörülüyor. Kuzenim 20 yanlış yaptı diye mezuna kalacak mesela. Hayata bak...

Arkadaşlar herkes diyor ki 7. sınıfta iyi olursan 8. sınıf çok kolay olur. Bu doğru mu?

7.sınıftayım ve zor değil sadece matematikte çok zorlanıyorum ama senin diğer senelerde matematiğin iyiyse Full bile çekebilirsin 8.sınıf'a gelirsek kuzenim zor olmadığını ilk başlarda zor olacağını söyledi.

Geri
Yukarı