6 Şubat'ta Hello Neighbor indirime girer mi?

Girme ihtimali olabilir. Yayıncısı tinyBuild firmasının yeni oyunları ve eski oyunları bir arada olur diye düşünüyorum. Genelde böyle fırsatlarda indirim yapıldığını hatırlıyorum. Umarım yanlışım yoktur.

Hocam bugün 6 şubat değil mi zaten hala olmadı.
Hocam, şu an saat 21 itibari ile başladı ancak ana sayfanıza geç düşebilir. Bunun dışında Steam'e son bir buçuk senedir gelen bütün etkinlikler saat 21.00'de başlatılıyor, bilginiz olsun dedim. Hello Neighbor indirimi şimdilik göremedim. Biraz daha beklemek isteyebilirsiniz veya zam geleceğini düşünüyorsanız alabilirsiniz.

Hocam, şu an saat 21 itibari ile başladı ancak ana sayfanıza geç düşebilir. Bunun dışında Steam'e son bir buçuk senedir gelen bütün etkinlikler saat 21.00'de başlatılıyor, bilginiz olsun dedim. Hello Neighbor indirimi şimdilik göremedim. Biraz daha beklemek isteyebilirsiniz veya zam geleceğini düşünüyorsanız alabilirsiniz.

Bilgilendirme için teşekkür ederim bilmiyordum hocam.🙂

şimdi hello neighbor indirime düşmedi ama hala düşebilirmi

Bilgilendirme için teşekkür ederim bilmiyordum hocam.🙂
Rica ederim. 🙂

şimdi hello neighbor indirime düşmedi ama hala düşebilirmi
Tabii ki de düşme ihtimali var. Genelde yapımcısı çok sık indirime sokuyor. Ancak herhangi kesin bir bilgiye dayanarak demiyorum. Sadece tahminlerim bu yönde. Zam yememesini ummak gerek, tıpkı almak istediğimiz diğer oyunlar için yapacak bir şey olmadığı gibi...

Rica ederim. 🙂

Tabii ki de düşme ihtimali var. Genelde yapımcısı çok sık indirime sokuyor. Ancak herhangi kesin bir bilgiye dayanarak demiyorum. Sadece tahminlerim bu yönde. Zam yememesini ummak gerek, tıpkı almak istediğimiz diğer oyunlar için yapacak bir şey olmadığı gibi...
bu yanıtın için sağol

Geri
Yukarı