6 ve 8 yaşındaki çocuklar için hediye önerisi

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Kolay gelsin.

Sırasıyla 6 ve 8 yaşındaki çocuklara ne hediye alınabilir? Oyuncaklarla ilgilenmiyorlar artık. Yani günlük hayatlarında kullanabilecekleri bir şeyler arıyorum. Öneride bulunabilir misiniz?

Kolay gelsin.

Sırasıyla 6 ve 8 yaşındaki çocuklara ne hediye alınabilir? Oyuncaklarla ilgilenmiyorlar artık. Yani günlük hayatlarında kullanabilecekleri bir şeyler arıyorum. Öneride bulunabilir misiniz?
Erkek mi kız mı bilmiyorum ikisinin ama bir kaç kıyafet olabilir yeni kıyafet alınca sevinmeleri bile olabilir yani

Kolay gelsin.

Harry Pooter veya bu tarz bir seri seviyor mu? Harry Potter seviyorsa eğer hortkuluk kolye, Hufflepuf kupası, zaman döndürücü, Ravenclaw tacı, sevdiği bir karakterin asası, Griffynfor kılıcı, süpürge, figür karakter vb. oek çok alınabilecek ürün mevcut. Bunların orijinalleri ciddi anlamda pahalı. Bin liradan fazla falan ama çakmaları da gayet gerçekçi yapılmış oluyorlar ve 200 lira gibi fiyatlara satılıyor. Çocuklar kaç yaşında ayrıca? Kitap okumayı seviyorlarsa kitap alabilirsin ama sanmam. Teknolojik bir şey alman cidden onların zararına olur yapma.

Bir animasyonun hayranı da olabilirler. Cars, Toy Story gibi filmlerin ürünlerini de alabilirsiniz. Erkek çocukları kaç yaşında olursa olsun araba oyuncağını sever. Ben 16 yaşındayım ve koleksiyonum var. Masamda bile araba var şuan. Her neyse eğer ailesi izin verirse tavşan, balık veya muhabbet kuşu da alabilirsiniz. Hem hayvan sevgisini aşılarsınız hem de sorumluluk sahibi bireyler yetişmesine yardımcı olmuş olursunuz. Tabii çocukların hayvanlara bakabileceğini düşünüyorsanız alın. İki güne ölmelerini istemeyiz.

Çocukları alıp sinemaya götürüp çıkışta bir yemek ısmarlayıp sonra internet cafe tarzı bir yerde oyun oynatırsan da çok güzel bir gün geçirmiş olurlar.

Önerilenlerin aksini rica ediyor ve teknolojik ürün almanızı tavsiye etmiyorum. Zaten teknoloji ile fazlasıyla haşır neşirlerdir. Siz farklı şeylere yönlendirin. Oyunlar ve bilgisayar güzeldir ama dozunda. Muhtemelen onlar bu yaştan bile bu dozu fazlasıyla aştıkları için siz başka şeyylere yönlendirin çocukları.

Geri
Yukarı