6 Yaşındaki Çocuğa Oynatmalık Oyun

Daha yeni çıktım oyundan => YLANDS bakabilirsiniz.

Ben ilk defa 5-6 yaşımda GTA San Andreas oynamıştım. O zamanki zevki bambaşkaydı. Bir de NFS Hot Pursuit felan vardı.

Need for speed most wanted ve underground oyunlarını oynatabilirsin araba sürmeyi seviyorsa.

Bunları Garanti oynayabilir hem hayal gücü gelişir
1. World of zoe
2. Lego Star Wars: The Complete Saga
3. Lego Marvel
4. Taz wanted
bu oyunları o sistem ile her türlü oynarsın sana tavsiyem küçük kardeşini şiddet içerikli oyunları oynatmaman onu macera bulmaca oyunları oynatki hayal gücü gelişsin bu oyunlara bir göz atmanı tavsiye ederim.

Araba sürmeyi seviyorsa BeamNG.Drive oynayabilir. Gerçekte kaza yapınca ne olacağını ve arabanın temel parçalarını öğrenir.

Cooking Simulator oynat. Küçüklükten hanımcılık öğrensin. Minecraft oynat bir kemik al köpek bul ver sahiplen. Güzel şeyler öğret zombi öldürme. Easy mod da başlarsan gündüz olmuyor diye biliyorum. Şiddet içerikli oyunlar oynamasın. Yarış oyunu veya araba sürdürürsen arabaya ilgisi artar. Yakında okula başlayacak boyama oyunları oynat. Sıkılırsa ateş ve su.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…