6 Yaşındaki Çocuğa Oynatmalık Oyun

Siz ne yaptığınızın farkındamısınız. 6 yaşındakı çocuğu telefondan televizyondan bilgisayardan uzak tutun. Eğlenceli bir şeyler arıyorsa linkini atacağım seti alıp bulmaca gibi çözsün birde dedektif oyunu var onu alabilirsiniz. Farklı sitelerde daha ucuzada bulabilirsiniz bu materyalleri. Özel eğitim öğretmeniyim çocuk eğitimi konusunda sorusu olan danışmak isteyen iletişime gecebilir.

Siz ne yaptığınızın farkındamısınız. 6 yaşındakı cocuğu telefondan televizyondan bilgisayardan uzak tutun. Eğlenceli birşeyler arıyorsa linkini atacağım seti alıp bukmaca gibi cözsün birde dedektif oyunu var onu alabilirsiniz. Farklı sitelerde daha ucuzada bulabilirsiniz bu materyalleri

Aslında çok haklısın. Fakat evinde gözünün önünde bilgisayar olunca saklayamıyorsun görüyor o da oynamak istiyor artık maalesef alışmış.

Siz ne yaptığınızın farkındamısınız. 6 yaşındakı çocuğu telefondan televizyondan bilgisayardan uzak tutun. Eğlenceli bir şeyler arıyorsa linkini atacağım seti alıp bulmaca gibi çözsün birde dedektif oyunu var onu alabilirsiniz. Farklı sitelerde daha ucuzada bulabilirsiniz bu materyalleri. Özel eğitim öğretmeniyim çocuk eğitimi konusunda sorusu olan danışmak isteyen iletişime gecebilir.

Katılmıyorum. Düzgün bir aile kontrolü ve düzenli günler ile bilgisayar oyunları çocuklar için inanılmaz önemli bence. Ama aileye büyük iş düşüyor. Çocukla anlaşma vesaire çok çok önemli. İletişim çok önemli. Bütün çocukların 5 yaşından itibaren yaşlarına uygun oyunlar oynaması taraftarıyım. Hatta bence zihinsel gelişimleri hatta ve hatta karakter gelişimleri açısından çok önemli bir katalizör.

7 yaşındaki kuzenim her geldiğinde bilgisayardan
IMG_20191123_181241.jpg
Forza Horizon 4 açıp controlleri veriyorum sanki doğduğundan beri oynuyormuş gibi çatır çatır araba sürüyor 😂 Kardeşin arabaları seviyorsa deneyebilirsin. Bakınız kuzenlerim eve geldiğinde bana oyun oynamak zehir oluyor 🤣

7 yaşındaki kuzenim her geldiğinde bilgisayardanEki Görüntüle 487120 Forza Horizon 4 açıp controlleri veriyorum sanki doğduğundan beri oynuyormuş gibi çatır çatır araba sürüyor 😂 Kardeşin arabaları seviyorsa deneyebilirsin. Bakınız kuzenlerim eve geldiğinde bana oyun oynamak zehir oluyor 🤣
Arkada ayrıca LED mi döşeli yoksa monitör RGB falan mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı