7 yaşındaki kız kardeşime oynatmalık oyun önerisi

Daha fazla  
Bizim eskiden kalma bir bilgisayarımız var bugün onu kurdum ve kardeşime verdim özellikleri çok iyi değil. Oyun sitesi olur, normal oyun olur fark etmez ama oyun sitesinden olursa iyi olur çoğu sitedeki oyunlar da düzgün çalışmıyor. Düzgünce çalışan bir yer varsa önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim eskiden kalma bir bilgisayarımız var bugün onu kurdum ve kardeşime verdim özellikleri çok iyi değil. Oyun sitesi olur, normal oyun olur fark etmez ama oyun sitesinden olursa iyi olur çoğu sitedeki oyunlar da düzgün çalışmıyor. Düzgünce çalışan bir yer varsa önerilerinizi bekliyorum.

Pasta yapma oyunu. İsmi belirsiz fakat erkek kız fark etmesin her çocuk oynamıştır. Kız kardeşiniz de bu geleneğe düzen göstersin bence.

Platform oyunları.

Windows 7 ise bilgisayarın kendinden oyunlarını oynayabilirsiniz ben küçükken oyun indirmeyi bilmediğim için hep onları oynarak geçirdim bilgisayar vaktimi :D

Dosya Ekleri

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    35,7 KB · Görüntüleme: 19

Geri
Yukarı