60.000 TL Gaming Laptop Önerisi

Merhaba arkadaşlar, performansıyla, malzeme kalitesiyle ve güzel tasarımı ile uzun yıllar sıkıntısız kullanabileceğim Gaming laptop öneriniz var mı? Dediğim gibi malzeme kalitesi ve soğutması çok iyi olması lazım, bu en çok dikkat ettiğim şey diyebilirim. Laptop sürekli elimin altında olacak ve malzeme kalitesinin iyi olması, dizayının hoş ve premium hissettirmesi lazım. Evde nadiren oyun oynarken beni üzmesin, yeni çıkmış oyunları belki en üst seviyede de olmasa güzel grafiklerle oynayabileyim. Dışarıda çalışırken sürekli fan sesi çıkmasın ve sürekli priz aratmasın. Yani sözün özü evde beni performans açısıdan üzmeyecek performanslı bir cihaz olmalı, dışarıda da bataryada iken basit işlerimi yapabilmem lazım.

Aslında bu bütçe beni zorlayacak ama baktım daha alt seviyelerde beni malzeme kalitesi ve dizayn açısından tatmin eden bir model bulamıyorum, mecbur çıktım bu seviyeye, o yüzden gerek olmadığı sürece daha da yükseltmek, 70 seviyelerine çıkmak istemiyorum. Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.

Aşağıda beğendiğim 5 model var, bunlar hakkında da yorum yapabilir misiniz?

Asus tuf modelini almayın aldırmayın kronik sorunlu bir model aldığıma bin pişmanım servise gönderip kronik sorunlu olduğu için iade etmeyi deneyeceğim sorun ne derseniz alt tab attığımda donuyor sebebini de biliyorum 4070 ten işlemci apu suna geçiyor ve görüntü kitleniyor ve düzelmiyor

Asus tuf modelini almayın aldırmayın kronik sorunlu bir model aldığıma bin pişmanım servise gönderip kronik sorunlu olduğu için iade etmeyi deneyeceğim sorun ne derseniz alt tab attığımda donuyor sebebini de biliyorum 4070 ten işlemci apu suna geçiyor ve düzelmiyor manuel olarak 4070 i seç diyecek olursanız seçemiyorum çünkü o özellik asus tarafından kaldırılmış illa otomatik olacak

Asus tuf modelini almayın aldırmayın kronik sorunlu bir model aldığıma bin pişmanım servise gönderip kronik sorunlu olduğu için iade etmeyi deneyeceğim sorun ne derseniz alt tab attığımda donuyor sebebini de biliyorum 4070 ten işlemci apu suna geçiyor ve görüntü kitleniyor ve düzelmiyor
Hocam teşekkürler. Aşağıdaki Omen 16'yı almayı düşünüyorum, nasıl sizce?

Omen serisini deneyimlemedim o yüzden bir şey diyemiyorum ama youtube tan en az 5 6 inceleme izleyip karşılaştırın

HP Omen 16 WF0028NT vs WF0023NT şu konuya bir bakın derim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı