60.000 TL PC toplamak

Bütçe
60.000 TL

JustBaran

Yoctopat
Daha fazla  
Benim PC partlarıyla ilgili hiçbir fikrim yok yani araştırma yapmaya çalıştım ama pek bir şey anlamadım açıkçası herkes farklı bir şey söylüyor. Acaba bana genelde açık dünya oyunlarını oynayabileceğim (GTA V gibi) ve üniversitede beni götürecek bir PC toplamam için kritik bilgileri verebilir misiniz? Ne kadar RAM olmalı ekran kartı mı işlemci mi önemli hangi markalardan almalıyım gibisinden. Teşekkürler şimdiden.

eğer üniversiteye gideceksen laptop gerekebilir yurtta kalma durumun olabilir eğer yaşadığım şehirde okucağım diyorsan ayrı ayrıca 40klık kasada seni yıllarca gayet götürür

Ya laptoplar çok ısınıyor diye bu pc toplama işine yönelmek istedim aslında sadece simülasyon için değil oyunda oynamak istiyorum

mönitör için ayrı konu aç bence 2k ya geç ben 1080 kullanıyom ne kadar fark yaratır bilmiyorum tavsiyem klavye ve mause çok aşırı abartma ama kulaklık önemli müzik olsun merminin geliş yönü olsun mic olsun

Monitör için ayrı konu aç bence 2K ya geç ben 1080 kullanıyorum ne kadar fark yaratır bilmiyorum tavsiyem klavye ve mouse çok aşırı abartma ama kulaklık önemli müzik olsun merminin geliş yönü olsun Mic olsun.

1080P'de ufak bir darboğaz olur yüksek ihtimal çok problem olmaz lakin 4070 Ti Super bence 2K kartı.

Teşekkür ederim.

Bir de soğutucu al.

Geri
Yukarı