60.000 TL PC toplamak

Bütçe
60.000 TL
RAM'leri 32 yap kesinlikle. Üstüne Adata Legend 1 TB al.
Samsung almayayım mı? Bir de RAM'in hafıza buz hızının anakart ile çakışması mı gerekli?

mönitör için ayrı konu aç bence 2k ya geç ben 1080 kullanıyom ne kadar fark yaratır bilmiyorum tavsiyem klavye ve mause çok aşırı abartma ama kulaklık önemli müzik olsun merminin geliş yönü olsun mic olsun
Kulaklığım var Hyperx Cloud 2 mouse ta var logitech ama klavyem yok monitör olarak daha bir şey düşünmedim ama 2k mantıklı geldi

Samsung almayayım mı? Bir de RAM'in hafıza buz hızının anakart ile çakışması mı gerekli?

Kulaklığım var HyperX Cloud 2 mouse ta var Logitech ama klavyem yok monitör olarak daha bir şey düşünmedim ama 2K mantıklı geldi.
Hayır örnek vereyim anakart 2600 MHz'dir sen 3000 MHz RAM takarsın 3000 MHz de kullanamazsın.

Kulaklığım var Hyperx Cloud 2 mouse ta var logitech ama klavyem yok monitör olarak daha bir şey düşünmedim ama 2k mantıklı geldi
büyük masan varsa yada büyük masayı koycağın oda büyük monitör daha iyidir

Benim PC partlarıyla ilgili hiçbir fikrim yok yani araştırma yapmaya çalıştım ama pek bir şey anlamadım açıkçası herkes farklı bir şey söylüyor. Acaba bana genelde açık dünya oyunlarını oynayabileceğim (GTA V gibi) ve üniversitede beni götürecek bir PC toplamam için kritik bilgileri verebilir misiniz? Ne kadar RAM olmalı ekran kartı mı işlemci mi önemli hangi markalardan almalıyım gibisinden. Teşekkürler şimdiden.

Hocam 4070 Ti Super'li hazır sistemi aldıysanız güç kaynağını değiştirin. Sistem özelleştirmelerle birlikte 54K falan tutuyor. 6K ya FSP Hydro G 850W alın çünkü içinde gelen FSP Hydro k 750W kötü bir PSU. Tier listte e tier olarak geçiyor.

Hocam 4070 Ti Super'li hazır sistemi aldıysanız güç kaynağını değiştirin. Sistem özelleştirmelerle birlikte 54K falan tutuyor. 6K ya FSP Hydro G 850W alın çünkü içinde gelen FSP Hydro k 750W kötü bir PSU. Tier listte e tier olarak geçiyor.
Tamamdır teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı