60.000 TL'ye Gaming laptop önerisi

Bütçe
60000 TL

Asım Eren

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, yaz tatilinde bilgisayar almayı düşünüyorum 60 bin TL'yi geçmeyecek önerebileceğiniz laptoplar var mı? Ben biraz araştırdigimda aşağıdaki laptopu buldum bundan daha güzel önerebileceğiniz laptop var midir?

Bulduğum laptop

Merhaba, yaz tatilinde bilgisayar almayı düşünüyorum 60 bin TL'yi geçmeyecek önerebileceğiniz laptoplar var mı? Ben biraz araştırdigimda aşağıdaki laptopu buldum bundan daha güzel önerebileceğiniz laptop var midir?

Bulduğum laptop

https://www.akakce.com/laptop-noteb...rtx4070-16-qhd-notebook-fiyati,240698519.html çok güzel zamanda konu açtınız şu an bundan iyisini alamazsınız Victus önerecektim istediğiniz fiyat fazla iyi işlemci limit sorunu yaratır.

Hocam 55 bine 5 bin daha koyup 6 puan fark atan i7 14700HX i tercih ederim. Teşekkürler öneriniz için.

Hocam aynı fiyata Benin dediğimin işlemcisi daha iyi.

Acer Nitro 16 AN16-41 NH.QLJEY.001 Ryzen 9 7940HS 16 GB 1 TB SSD RTX4070 16" QHD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe çok güzel zamanda konu açtınız şu an bundan iyisini alamazsınız Victus önerecektim istediğiniz fiyat fazla iyi işlemci limit sorunu yaratır.

Limit sorunu derken aciklayabilir misiniz pek fikrim yok o konuda.

Hocam 55 bine 5 bin daha koyup 6 puan fark atan i7 14700HX i tercih ederim. Teşekkürler öneriniz için.

Limit sorunu derken HP Victus 16 adlı cihazlarda limit vardır soğuması için limitsizde soğuk olur fakat sanırım HP biraz farkımız olsun tarzında bir şey istemiş bizzat kullanıyorum işlemcim limite eşit olduğu için sorun yaşamıyorum watt sınırı 5 fazla etkilenmiyorum ama 60 klik bir laptop istiyorsunuz önerebilirim ama açıkçası söyleyeyim ısınmaz ama 60 klık 60 klık olmaz yoksa Victus cihazlar F/P cihaz.

Acer Nitro öneririm çünkü HP laptoplarda işlemci ve ekran kartlarında sınır oluyor diye biliyorum.

Ekran kartında olmaz işlemcide watt sınırı var.

Victus o işlemciyi soğutamaz, Nitro 16 kasa ve panel bakımından çok daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı