60.000 TL'ye kadar laptop önerisi

Bütçe
55000

emirhansismn

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, bazı sıkıntılardan dolayı masaüstü alamıyorum o yüzden masaüstü al vs yazmayın zaten ilk aklımda masaüstü vardı.
Yazılım grafik tasarım ve oyun için laptop arıyorum.

RAM'min 32 ve ekran QHD olmalı kendim bir tane buldum ama birilerine sormak istedim giriş seviye bir laptop olduğunu okudum öyle mi değilse alınır mı? Alınmazsa öneri yapar mısınız?
Bütçe 50-55k ama 60k zorlanabilir.

Dostum attığım linkteki bu laptoptan 3K daha ucuz ve daha iyi hem HP Victus 16 modelleri için tek slot SSD yuvası var 512 GB SSD elimde kalır ayrıca monitör FHD ben QHD istiyorum
Lütfen yanış anlamayın.
Yok canım ne yanlış anlaması :(

Bu fiyata daha iyilerini bulamazsınız hocam.

Bu arada i9 işlemcili olan qhd ekrana sahip
Ekranları kalitelidir.
Hp victusların ekranları iyi değildir bu arada, oldukça eleştiriliyor ekranları. Renk doğruluğu da oldukça kötü. 😕

Son düzenleme:

Bu fiyata daha iyilerini bulamazsınız hocam.

Bu arada i9 işlemcili olan QHD ekrana sahip.
Ekranları kalitelidir.
HP Victus'ların ekranları iyi değildir bu arada, oldukça eleştiriliyor ekranları. Renk doğruluğu da oldukça kötü. 😕

Teşekkür ederim i9 olan güzelmiş RAM takviyesi ile alınabilir.

Maalesef ASUS'un sitesinde i9 olanın 2x8 olduğu yazıyor gene de teşekkürler 😢
Ben de bir kontrol ediyim hocam. Yanlış biliyormuşum anlaşılan ya da farklı bir modelle karıştırdım.

@emirhansismn Hocam şimdi kontrol ettim ve dual channel olmadığını gördüm.
Bilginin yer aldığı site ve bölümün ss'ini atabilir misiniz? Bir yanlış anlaşılma var gördüğüm kadarıyla.

Son düzenleme:
Ben de bir kontrol edeyim hocam. Yanlış biliyormuşum anlaşılan ya da farklı bir modelle karıştırdım.

@emirhansismn hocam şimdi kontrol ettim ve Dual channel olmadığını gördüm.
Bilginin yer aldığı site ve bölümün SS'ini atabilir misiniz? Bir yanlış anlaşılma var gördüğüm kadarıyla.

1694186230052.png

Model numaraları aynı ve ASUS'un kendi sitesi hata olacağını sanmıyorum gene de bakabilirsiniz buradan.

Yeni konular

Geri
Yukarı