60.000 TL'ye kadar laptop önerisi

Bütçe
55000
Eki Görüntüle 1937092

Model numaraları aynı ve ASUS'un kendi sitesi hata olacağını sanmıyorum gene de bakabilirsiniz buradan.
Kusura bakmayın hocam, benzer özelliklere sahip bir başka model ile karıştırmışım. 😕
Ram yükseltme masraf olarak bir miktar daha artıcaktır ne yazık ki, ama diğer özelliklere baktığımızda bir sorun bulunmuyor ram i de yükseltince uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz bilgisayarı. 😊

Kusura bakmayın hocam, benzer özelliklere sahip bir başka model ile karıştırmışım. 😕
RAM yükseltme masraf olarak bir miktar daha artacaktır ne yazık ki, ama diğer özelliklere baktığımızda bir sorun bulunmuyor RAM'i de yükseltince uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz bilgisayarı. 😊

Evet birkaç sene sonra RAM yükseltmesi yapabilirim biraz daha araştırdım ve babamla konuşup bu modeli alacağım yardımlarınız için teşekkürler😊
Kullandıktan sonra görüşlerimi belirteceğim.

Evet birkaç sene sonra RAM yükseltmesi yapabilirim biraz daha araştırdım ve babamla konuşup bu modeli alacağım yardımlarınız için teşekkürler😊
Kullandıktan sonra görüşlerimi belirteceğim.
Rica ederim.
Ben de almayı planlıyorum önümüzdeki bir kaç ay içerisinde, görüşlerinizi belirtmeniz oldukça yararlı olucaktır. 😊

Yeni konular

Geri
Yukarı