60.000 TL'ye sistem toplama önerisi

Kulaklığı değiştirdim hocam.

Kulaklığı değiştirdim hocam.

Hocam benim aslında kulaklığım iyi ama padleri eskidi ondan değiştirmek istiyorum internette hiçbir türlü bulamadım Rampage müşteri hizmetleriyle vs. görüştüm elinizde var mı diye yine yok diyorlar onun bir çaresi var mıdır ? Rampage Rivia G40

Hocam benim aslında kulaklığım iyi ama padleri eskidi ondan değiştirmek istiyorum internette hiçbir türlü bulamadım Rampage müşteri hizmetleriyle vs. görüştüm elinizde var mı diye yine yok diyorlar onun bir çaresi var mıdır ? Rampage Rivia G40
Rampage zaten dandik hocam bunları alın tam 3000 yapıyor zaten.

Rampage zaten dandik hocam bunları alın tam 3000 yapıyor zaten.

Mouse o fiyata kablosuz sizce iyi mi yoksa kablolu mu almak daha mantıklı

Şöyle iki model gördüm sizin önerdiğiniz daha mı iyidir?

Mouse o fiyata kablosuz sizce iyi mi yoksa kablolu mu almak daha mantıklı

Şöyle iki model gördüm sizin önerdiğiniz daha mı iyidir?
O mouse güzel hocam kablosuz olduğuna bakmayın kaliteli bir sensöre sahip fiyatına göre alınır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

El boyutunuz büyükse aynı fiyat sayılır. Amazon.com.tr

O mouse güzel hocam kablosuz olduğuna bakmayın kaliteli bir sensöre sahip fiyatına göre alınır.

El boyutunuz büyükse aynı fiyat sayılır. Amazon.com.tr

Klavye %60 önerebilir misiniz pek kullanacağımı sanmıyorum en sağ tarafı bir eksi yönü var mı %60'ın evet elim biraz büyük.

Yeni konular

Geri
Yukarı