60.000TL'ye kadar laptop önerisi

Bütçe
Max 60.000TL
Acer Nitro gayet iyi bir seçenek ama 60k bütçeniz varsa bir tık daha iyi bir PC alıp ömrünü uzun kılmanız iyi olur bknz:

Yahu önerdiğin cihazlardan birinde 4060 var diğeri Victus, bunlar mı Nitro'dan daha uzun ömürlü olacaklar?

Attiginiz HP Victus güzel duruyor ancak bildigim kadariyla RAM ve SSD tarafinda yukseltme yapmaya izin vermiyor. Bir bilginiz var mi o konuda?

Cihaza zarar vermezseniz RAM ve SSD değişimleri garantiyi bozmuyor. Siz yine de ROG veya Nitro'ya bakın.

Arkadaşlar elinde bunun bir incelemesi olan var mi?

Dostum ROG veya Nitro'ya bak diyoruz nerede dandik cihaz ona yönelmeyi tercih ediyorsun. Bizzat bu cihazın incelemesini bilmiyorum ancak yabancı kanallarda objektif inceleme bulabilirsin. Türkiye'de sponsorsuz inceleyen olduğunu sanmıyorum.

Dostum ROG veya Nitro'ya bak diyoruz nerede dandik cihaz ona yönelmeyi tercih ediyorsun. Bizzat bu cihazın incelemesini bilmiyorum ancak yabancı kanallarda objektif inceleme bulabilirsin. Türkiye'de sponsorsuz inceleyen olduğunu sanmıyorum.
Sadece fikir edinmek acisindan merak ettim. Su anda ROG almayi planliyorum. Tesekkure ederim. Gercekten kaliteli bir cihaz. Kafama takilan birkac özelligi oldu onlari arastiriyorum. 3 fanla guzel bir sogutma sistemi kurmayi basarmislar acaba ses konusunda dert olur mu diye vs.

Geri
Yukarı