%60-65 mekanik klavye önerisi

Bütçe
2000tl üst limit

Judlaww

Centipat
Daha fazla  
Mekanik klavye önerir misiniz?
Klavye kullanım amacı oyun FPS oyunları.
%60-65 bu tip küçük boyutlu klavye önerisine açığım?
Switch tercihiniz ne olurdu.
Alta belirtmiş olduğum iki klavye haricinde önerilerinizi bekliyorum?
-HyperX alloy Origins 65 veya 60.
-Corsair K65 mini.

Corsair K65 mini'nin 0.1ms gecikme süresi varmış, çok hızlı bir klavye. Alabiliyorsan onu al.

HyperX 65, 4.1ms, Hyper X 60 ise 6,4 ms gecikme süresine mevcut.

Mizar MZ60 veya hk Gaming GK61 öneririm, Switch olarak da yellow veya red.
Diğer önerilerim;
GamaKay K61 Pro ve Royal Kludge RK61 triple mode.

Corsair K65 mini'nin 0.1ms gecikme süresi varmış, çok hızlı bir klavye. Alabiliyorsan onu al.

HyperX 65, 4.1ms, Hyper X 60 ise 6,4 ms gecikme süresine mevcut.

HyperX 60 ve 65'in aralarında ms olarak fark olması imkansız çünkü ikisi de aynı boardu kullanıyor ve aynı switchleri kullanmakta marka olarak.

Mizar MZ60 veya HK Gaming GK61 öneririm, Switch olarak da yellow veya red.

Teşekkürler hemen inceliyorum

Diğer önerilerim;
GamaKay K61 Pro ve Royal Kludge RK61 triple mode.

HyperX 60 ve 65'in aralarında ms olarak fark olması imkansız çünkü ikisi de aynı boardu kullanıyor ve aynı switchleri kullanmakta marka olarak.
Teşekkürler söylediğiniz klavyeleri inceliyorum ve önerdiğiniz klavyelerde deneyiminiz varmı merak ettim

Corsair K65 Mini'nin 0.1ms gecikme süresi varmış, çok hızlı bir klavye. Alabiliyorsan onu al.

HyperX 65, 4.1ms, HyperX 60 ise 6,4 ms gecikme süresine mevcut.

Corsair K65 mini 2000 bandına düşer mi bilmiyorum ama takipteyim bir ara 1.900TL görmüştü

Teşekkürler hemen inceliyorum

Teşekkürler söylediğiniz klavyeleri inceliyorum ve önerdiğiniz klavyelerde deneyiminiz varmı merak ettim

Corsair K65 mini 2000 bandına düşer mi bilmiyorum ama takipteyim bir ara 1.900TL görmüştü
Evet önerdiğim klavyelerin hepsini deneyimledim ve memnun kaldım. Hot-swap olması direkt Corsair ve HyperX'i saf dışı bırakır bence.

Oyun için tepkimeleri ne seviyede bilginiz var mı?

Hocam arkadaşın yukarıda verdiği bilgilere bakmayın aralarındaki farkı hisstemeniz imkansız eğer Ms'i düşürmek isterseniz bunun için özel Switch'ler var klavyeler hot swap olduğu için onları tercih edersiniz Cherry ve HyperX'in kendi Switch'lerini tercih etmem Gateron varken. Neredeyse bütün renkleri ve diğer markaları kullandım Gateron yellow ve red ile yarı Pro Valorant oynadım hiçbir sorun yaşamadım gönül rahatlıyla tercih edebilirsiniz.

Oyun için tepkimeleri ne seviyede bilginiz var mı?
O tür sitelerinde doğru bilgi verdiğini düşünmüyorum klavyelerin reklamı amaçlı bilgilendirmeleri bence çünkü aynı klavye aynı switch nasıl diğerinin ms'i daha düşük olabiliyor. :D

Cidden bu ms olayını da kafanıza takıyorsanız önerdiğim klavyelerden birini tercih edin hangisi hoş geliyorsa sonrasında bu switchleri alıp takın.

Hocam arkadaşın yukarıda verdiği bilgilere bakmayın aralarındaki farkı hisstemeniz imkansız eğer Ms'i düşürmek isterseniz bunun için özel Switch'ler var klavyeler hot swap olduğu için onları tercih edersiniz Cherry ve HyperX'in kendi Switch'lerini tercih etmem Gateron varken. Neredeyse bütün renkleri ve diğer markaları kullandım Gateron yellow ve red ile yarı Pro Valorant oynadım hiçbir sorun yaşamadım gönül rahatlıyla tercih edebilirsiniz.

O tür sitelerinde doğru bilgi verdiğini düşünmüyorum klavyelerin reklamı amaçlı bilgilendirmeleri bence çünkü aynı klavye aynı Switch nasıl diğerinin Ms'i daha düşük olabiliyor. :D

Cidden bu ms olayını da kafanıza takıyorsanız önerdiğim klavyelerden birini tercih edin hangisi hoş geliyorsa sonrasında bu Switch'leri alıp takın.

Önerdiğiniz klavyelerde alımı süreci nasıl yurtiçin de satış yok anlaşılan ve klavye alıp Switch leride ayrıyeten mi sipariş veriyoruz cahilliğimin kusuruna bakmayın araştırmak yerine sormak istedim daha önce de tek klavye tecrübem Razer blacwidow.

Önerdiğiniz klavyelerde alımı süreci nasıl yurtiçin de satış yok anlaşılan ve klavye alıp Switch leride ayrıyeten mi sipariş veriyoruz cahilliğimin kusuruna bakmayın araştırmak yerine sormak istedim daha önce de tek klavye tecrübem Razer blacwidow.

Switch'ler klavye ile geliyor eğer siz ekstra isterseniz diye Switch attım siz istediğiniz klavyeyi seçin bana söyleyin ben size alım sürecini anlatayım.

Geri
Yukarı