60-70 Liralık Klavye Önerisi

Dwyane

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 60-70 TL bandında bir klavye almayı düşünüyorum. Aradığım özellik sessiz olması. Zula ve FIFA 18 oynuyorum. Klavye G103 düşüyorum biraz pahalı geliyor. Önerileriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
60-70TL civarında klavye bulursan bana da al 1-2 tane. Eğer klavyeyi önemsemiyorsan alıver gitsin öylesine bir tane. İyi bir klavye istiyorsan 130'dan yukarıya doğru çıkman gerek. Yine de bir öneride bulunalım; Everest'in KB-R74 modeline yönelebilirsin fakat senin bütçenin biraz üstüne çıkıyor. Bütçeni zorlayabilirsen bu fiyat aralığındaki en iyi klavyelerden bir tanesi. Everest'den kurtulmak istiyorsan 120-130'un üstüne çıkmak zorundasın.

60-70TL civarında klavye bulursan bana da al 1-2 tane. Eğer klavyeyi önemsemiyorsan alıver gitsin öylesine bir tane. İyi bir klavye istiyorsan 130'dan yukarıya doğru çıkman gerek. Yine de bir öneride bulunalım; Everest'in KB-R74 modeline yönelebilirsin fakat senin bütçenin biraz üstüne çıkıyor. Bütçeni zorlayabilirsen bu fiyat aralığındaki en iyi klavyelerden bir tanesi. Everest'den kurtulmak istiyorsan 120-130'un üstüne çıkmak zorundasın.
Kardeşim iyice abartmışsın. Hep bilgisayarda oyun oynayan birisi değilim. Gaming klavyeler de gerekmiyor bana. Ayrıca G103'ü de es geçmişsin anlaşılan.

Logitech K120 almayı düşünüyorum. Hoşuma gitti fiyatta bayağı uygun. Tuş sesleri nasıl acaba?
@hdreizcehennemi @fryzen

Bahsettiğim klavye giriş değil, en giriş seviyesi oyuncu klavyesi. Abartma söz konusu bile değil. Sanırsam ilk defa klavye alıyorsun.

@TheMarksman kardeşim her klavye klavyedir, oyuncu klavyesi olup ışığı olması bir şey değiştirmez. Sadece mekanik anahtarların fark yarattığını söyleyebiliriz ki o da klavyenin yapsının farklılığındandır. Oyuncu klavyesi ile normal klavye arasında görününüm hariç zerre fark yoktur diyebiliriz. Yani Logitech K120 iş görecektir. Ayrıca Everst'in çöp bir marka olduğunu herkes bilir. Bazen ürünleri eh çıksa da.
Tuş sesi fazla değil ayrıca mekanik klavye sesi bekleme ama ses seven de sevmeyen de kullanabilir.

Son düzenleme:
@TheMarksman kardeşim her klavye klavyedir, oyuncu klavyesi olup ışığı olması bir şey değiştirmez. Sadece mekanik anahtarların fark yarattığını söyleyebiliriz ki o da klavyenin yapsının farklılığındandır. Oyuncu klavyesi ile normal klavye arasında görününüm hariç zerre fark yoktur diyebiliriz. Yani Logitech K120 iş görecektir. Ayrıca Everst'in çöp bir marka olduğunu herkes bilir. Bazen ürünleri eh çıksa da.
Tuş sesi fazla değil ayrıca mekanik klavye sesi bekleme ama ses seven de sevmeyen de kullanabilir.
Eyvallah kardeşim. K120 alacağım.

Logitech G103 (920-005205) USB Gaming Türkçe Q Klavye

5 TL Klavye kullansam bile Everest kullanmam gayet rahat g103 10 TL artırarak ekleniyor boş bir konuşma.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı