60 bin TL fiyat bandında 125 CC benzinli motor önerileri

Ercan Root

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba b sınıfı ehliyetle kullanılabilecek 125 CC şehir içi gidip gelmek için kullanacağım motosiklet arıyorum. Biraz Sport tarzı istiyorum ama bu fiyat bandında zor. (125CC) önerileriniz nedir? Mondial 125 drift l bayilerde yok, RKS 125r olabilir mi? Sıfır fiyatları ortalama 60 bin TK03 50CC yükseltilebiliyor ama 2. el mi alayım? Adana'da oturuyorum, doğru dürüst 2. el bulamadım.

Arkadaşlar merhaba b sınıfı ehliyetle kullanılabilecek 125 CC şehir içi gidip gelmek için kullanacağım motosiklet arıyorum. Biraz Sport tarzı istiyorum ama bu fiyat bandında zor. (125CC) önerileriniz nedir? Mondial 125 drift l bayilerde yok, RKS 125r olabilir mi? Sıfır fiyatları ortalama 60 bin TK03 50CC yükseltilebiliyor ama 2. el mi alayım? Adana'da oturuyorum, doğru dürüst 2. el bulamadım.
Öyle bir şey yok.
Söyleyen dahi inkar ediyor.🤣🤣
Screenshot_20230828_193754_Vivaldi Browser.jpg

Öyle bir şey yok.
Söyleyen dahi inkar ediyor.🤣🤣Eki Görüntüle 1921408
B sınıfı yasası daha çıkmadı. Geçen günlerde İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, bakanlıkların ortak bir çalışma yürüttüğünü ve eğitim alınması gerektiği ile ilgili açıklama yaptı. Ama ne zaman çıkacağı, eğitimi sürücü kurslarından mı alacağımız, ücretleri ne olacağı belli değil. En iyisi direkt olarak motosiklet ehliyeti almak.

Geri
Yukarı