60 bin TL kadar OLED TV önerisi

Samsung 55S90C önerebilirim. Dolby Vision olmaması hariç eksiği yok. Bütçe dahilinde LG veya Philips dahil en iyi panele sahip. QD OLED olan daha yüksek model ürünler de mevcut ama bütçeyi aşıyor.

Bütçe duruma göre 20 bin daha artabilir artarsa 65 inç tercih edeceğim artmazsa 55 inç düşünüyorum iki seçenek var hangisini tercih etmeliyim?

Bütçe duruma göre 20 bin daha artabilir artarsa 65 inç tercih edeceğim artmazsa 55 inç düşünüyorum iki seçenek var hangisini tercih etmeliyim?

Hocam Samsung neden düşünmüyorsunuz? Dolby Vision desteği harici bu iki modelden de bariz daha iyi ki DV de çok elzem değilse sizin için Samsung daha mantıklı.

LG modeli bundan 2 hafta önce aldık. Ürün güzel ürün. Yıllardır Samsung kullanan biri olarak güzel ürün yapmışlar. Vatan da gördük. Arkadaşta çok yardımcı oldu. Bu özelliklerde bir ürün 120 Hz ve Dolby Atmos ses desteği olan ürünler Samsung'ta daha pahalı. Ürünü bizzat gidip görmenizi tavsiye ederim. Güzel bir fiyatı var. Yer varsa 65 inç düşünülebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı