60 bin TL sistem önerisi

Bütçe
60000
Ağa ben seni eleştirmiyorum bilgilendiriyorum birini eleştirebilmek bildiği bir şeyi sunması ve ona karşıt görüsünü belirtmen gerekiyor ama sen hala aynı fiyata Z690 alıp daha iyi performans alabilecekken B760 anakartını çarpan kilidi açık işlemci ile almasını öneriyorsun bu para israfı değil de nedir ve güç kaynaklarının nasıl çalıştığını lütfen araştır.

Sistemdeki kasaya uymuyor ve bütçeyi zaten aştığımız için yeten soğutucuyu koydum bu soğutucu bu sistem ve bütçe için biraz fazla.

Özür dilerim yanlış kişiyi etiketlemişim bir üstteki arkadaş içindi.

Hocam 13700k ya ne kadar OC yaparsanız yapın 13900KFnin gücüne yetişemez.

@NYTMARE Dediğim gibi performans kaybı olmayacak, 13900K'nın OC'a ihtiyacı zaten yok.

1080P, 2K ve 4K'da ki güç tüketimlerine bakabilirsin. RM850x yeterli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aslında aranızda olan bu fikir alışverişi gayet iyi hem seçilmemesi gereken parçaları seçmemiş oluyoruz hem de bütçeye göre en iyi sistemi toplamış oluyor. Ne kadar teşekkür etsem az

Özür dilerim yanlış kişiyi etiketlemişim bir üstteki arkadaş içindi.

Hocam 13700k ya ne kadar OC yaparsanız yapın 13900KFNin gücüne yetişemez.

Ağa bak işlemciyi K sız olanını koysun o zaman K'lı olanı koyup niye para israfı yapıyor?

59700TL tutuyor bunlar.

Hocam bu soğutucu için önerebileceğiniz bir kasa var mı acaba? Soğutucunun kalınlığının biraz fazla olduğunu ve her kasaya uymadığını duydum da

Hocam bu soğutucu için önerebileceğiniz bir kasa var mı acaba? Soğutucunun kalınlığının biraz fazla olduğunu ve her kasaya uymadığını duydum da

Yukarıda hocamın önerdiği bu kasayı öneririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…