60 bin TL'ye monitör dahil sistem önerisi

Bütçe
60000

itobaslolol

Decapat
Daha fazla  
Bütçem 60k ve monitör bu bütçeye dahil. Yaptığım şeyler oyun oynamak ve film izlemek render gibi şeylerle işim yok 2K'da oyunları en üst seviyede oynamak istiyorum nasıl bir şey toplayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet güzel eline sağlık.

Pardon hocam. Kasanızın üst tarafta 280mm radyatör desteği yok. Ya 280mm radyatör desteği olan bir kasa seçin ya da aynı modelin 240mm olanını alın.

Son düzenleme:
280 ile 240 arasında çok fark olur mu? Bir de PSU ile ekran kartı uyumlu mudur?

Çok fark olacağını düşünmüyorum. PSU konusunda yeni bir konu açarsanız yardımcı olurlar çünkü hiç bu PSU'yu kullanmadım kullandığım modelleri önermeye çalışıyorum lakin PSU'da 4x8 PCI-e girişi gözüküyor 4070 Ti modelinde ise 2x8 yeterli oluyor tahminimce uyumludur.

Çok fark olacağını düşünmüyorum. PSU konusunda yeni bir konu açarsanız yardımcı olurlar çünkü hiç bu PSU'yu kullanmadım kullandığım modelleri önermeye çalışıyorum lakin PSU'da 4x8 PCI-e girişi gözüküyor 4070 Ti modelinde ise 2x8 yeterli oluyor tahminimce uyumludur.
son bir soru daha sorabilirmiyim Acaba 2k Va panel alıp işlemciyi r7 7700x olarak almak daha mı mantıklı olur yoksa gereksizmi kalır?

Yeni konular

Geri
Yukarı