60 bin TL'ye toplanan R5 7600X sistem nasıldır?

Bütçe
60000

1699870612882.png

Eki Görüntüle 2012790
Monitör hariç 65K yapıyor. Bütçemi yazmıştım.

Attığınız leş sistemi alabilirsiniz hiçbir şey beğenmiyorsunuz ve saçma mesajlar atıyorsunuz yardımcı olmaya çalışıyoruz paranızı o topladığınız iğrenç sisteme harcamayın diye. Ne istiyorsanız alın!

Hiçbir şey beğenmiyor muyum? Monitör dahil 60 bin bütçe olan sisteme monitör hariç 70 binlik tavsiye verene de bakın! Leş sistemmiş. Kendini dünyanın merkezinde mi sanıyorsun? Özel mesaj mı attım lütfen yardımcı ol diye? Kendini beğenmişlikten, kibirlilikten başını biraz kaldırıp okursan yardımcı olursun. Olamıyorsan ben cahilim bilmiyorum der kenara geçersin. Böyle gereksiz gereksiz ithamlarda ve yorumlarda bulunmazsın. Bilgin yoksa çekil kenara bilenler konuşsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar,

Daha yeni Vatan'dan yaklaşık 1 ay kadar once indirim doneminde 50K'ya aşağıdaki sistemi dizdim.
Tavsiye ederim..:

İşlemci : Ryzen 7500f
Anakart: MSI B650 Gaming Plus Wifi
Ram: XPG 2X16GB 6000 MHZ CL30 White
Ekran Kartı: Asus 12gb Geforce 4070 White
Soğutucu: CoolerMaster 240ML V2 White
Kasa: Thermaltake Ceres 300 White
PSU: Thermaltake Toughpower 750W
SSD: Samsung 980 PRO 2

Parcalari white degil de siyah alirsaniz daha da hesapliya gelir..

Selam,

Daha yeni Vatan'dan yaklaşık 1 ay kadar once indirim doneminde 50K'ya aşağıdaki sistemi dizdim.
Tavsiye ederim:

İşlemci: Ryzen 7500F
Anakart: MSI B650 Gaming Plus Wi-Fi
RAM: XPG 2x16 GB 6000 MHz CL30 White
Ekran Kartı: ASUS 12 GB GeForce 4070 White
Soğutucu: Cooler Master 240ML V2 White
Kasa:
PSU: Thermaltake Toughpower 750W
SSD: Samsung 980 Pro 2

Parcalari white degil de siyah alirsaniz daha da hesapliya gelir.

Pahalıya almışsınız kalite odaklı olmuş. Ekran kartı işlemci kasa soğutucu kötü. Bu fiyata çok daha kaliteli beyaz ve 4070 Ti sistem toplanır. Ekran kartı odaklı olabilirse 4080'e çıkar bence. Hayırlı olsun ama en azından çok pahalı olmamış ve sistem kötü değil.

Pahalıya almışsınız kalite odaklı olmuş. Ekran kartı işlemci kasa soğutucu kötü. Bu fiyata çok daha kaliteli beyaz ve 4070 Ti sistem toplanır. Ekran kartı odaklı olabilirse 4080'e çıkar bence. Hayırlı olsun ama en azından çok pahalı olmamış ve sistem kötü değil.

Aynı parcalara şu an internetten en ucuz hali ile baktigimda 50kdan fazla gozukuyor.

Elden teslim almak benim icin onemliydi.

Yorumunuz icin cok teşekkürler :)

50k ya 4070 Ti'li sistem (kaliteli markalarla) varsa paylasirsaniz, konu sahibi arkadasta yararlanir.

**Kotu dediginiz Thermaltake ceres 300 kasa sanirim en memnun oldugum parca :) buz gibi ve mesh. 4070 Ti fiyatlari 30+ olmusken 50k ya nasıl toplanabilir - hele white - cok merak ediyorum :)

Son düzenleme:
1700578696125.png

Bence en kaliteli 4070ti. 24.000 TL'ye alınıyordu geçenlerde.

Kasa kötü. Ekran kartınız ısınmaz. İşlemciniz zaten sıvı soğutmalı ısınmaz ama kasa kötü.

50K'ya çok iyi 4070ti'lı sistem toplanır kendimce. Sizin sisteminize kötü demedim pahalı dedim. İşlemciniz giriş seviye.

Yeni konular

Geri
Yukarı