60 derecedeki R3 3100 için sıvı soğutma gerekli mi?

• Konuyu başlatan CBum
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 880
Şimdilik stres testine gerek yok hocam. Ayrıca bundan korkmaya da gerek yok.

Hocam RDR2'de tamamen yük altında maksimum 75 derece Galax GeForce GTX 1650S için nasıldır acaba? Onun için önlem almalı mıyım sizce?
@Sir Benjamin @Yener K.

Stres testine gerek yok ki, herhangi bir overclock işlemi yapmamış konu sahibi.

Hocam RDR2'de tamamen yük altında maksimum 75 derece Galax GeForce GTX 1650S için nasıldır acaba? Onun için önlem almalı mıyım sizce?
@Sir Benjamin @Yener K.
Normal. RDR2 zaten GPU'ya abanan bir oyun. Bir şey yapmana gerek yok, tehlikeli sıcaklıklar değil bunlar.

Stres testine gerek yok ki, herhangi bir overclock işlemi yapmamış konu sahibi.

Normal. RDR2 zaten GPU'ya abanan bir oyun. Bir şey yapmana gerek yok, tehlikeli sıcaklıklar değil bunlar.
Kartım fabrikadan OC'li sanırım. Raijintek Ponos adlı kasayı almak istiyorum ARGB olduğu için. Sıcaklık artışı veya düşüşü yaşar mıyım? Daha doğrusu şu anki kasam ile hava akışı karşılaştırıldığında hangisi daha üstündür?
Not: Darladıysam kusura bakmayın, son sorum. :)

İçiniz rahat etsin hocam. Sıcaklık değerleri iyi. Bir şey yapmaya gerek yok.

Zaten B450 S2H da sıvı soğutma için uygun bir anakart değil. Sizin değerler iyi. İsterseniz kule tipi soğutucu alabilirsiniz. Uygun değil dememin nedeni ise PUMP FAN olmadığı için. Uğraşmak gerekir.

Hayır gayet uygun aynı anakartı sıvı soğutma ile kullanıyorum pompa CPU fan portuna bağlı sorunsuz kontrol ediliyor ve çalışıyor. Yanlış bilgi vermeyin lütfen.

Kasa modeli nedir?
Kasam: Dark Diamond Pro Mesh.
Almayı düşündüğüm: Raijintek Ponos.
Dediğim gibi, sıcaklık artışı veya düşüşü yaşar mıyım? Daha doğrusu şu anki kasam ile hava akışı karşılaştırıldığında hangisi daha üstündür?

Yeni konular

Geri
Yukarı