60 günde AYT biter mi?

Monchug1

Centipat
Daha fazla  
Ben EA öğrencisiyim aynı zamanda meslek lisesinde okuyorum elektrikçiyim ama EA'dan hazırlanıyorum. Şu an 60-65 arası TYT Türkçem berbat 30 civarı da AYT yapıyorum. Sizce sınav zamanına kadar AYT konuları biter mi?

Ben EA öğrencisiyim aynı zamanda meslek lisesinde okuyorum elektrikçiyim ama EA'dan hazırlanıyorum. Şu an 60-65 arası TYT Türkçem berbat 30 civarı da AYT yapıyorum. Sizce sınav zamanına kadar AYT konuları biter mi?

Hocam bunun sizcesi bizcesi yok. İş tamamen sizde bitiyor. Kendinize güveniyorsanız yaparsınız.

Hocam bunun sizcesi bizcesi yok. İş tamamen sizde bitiyor. Kendinize güveniyorsanız yaparsınız.

Kesinlikle doğru söylüyorsunuz hocam fakat realistik düşünmeye ihtiyaç var artık hayalperest düşüncelerle kendimi avutmaya gerek yok takdir edersiniz ki.

Realistik bir program ve disiplinli çalışmayla konuları bitirebilirsin yeterli vaktin var.
Hocam sadece konunun bitmesiyle ilgili bı durum da değil konuyu bitirdikten sonra onu pekistirmek için zamana da ihtiyaç olur diye düşünüyorum testler , denemelerle beraber olsun bu düzen içinde sıkıştım kaldım valla

Realistik bir program ve disiplinli çalışmayla konuları bitirebilirsin yeterli vaktin var.
Hocam sadece konunun bitmesiyle ilgili bı durum da değil konuyu bitirdikten sonra onu pekistirmek için zamana da ihtiyaç olur diye düşünüyorum testler , denemelerle beraber olsun bu düzen içinde sıkıştım kaldım valla

2 ay kala: 60 günde ayt biter mi?
1 ay kala: 30 günde ayt biter mi?
15 gün kala: 15 günde ayt biter mi?
5 gün kala: 5 günde ayt biter mi?

Sonuç: bitmeyecek ve istedigin puanı alamayacaksin. Biraz realist olmak lazım.

2 ay kala: 60 günde AYT biter mi?
1 ay kala: 30 günde AYT biter mi?
15 gün kala: 15 günde AYT biter mi?
5 gün kala: 5 günde AYT biter mi?

Sonuç: Bitmeyecek ve istedigin puanı alamayacaksin. Biraz realist olmak lazım.

Hocam sizin bu söylediğinizde maalesef ki realistlik değil. Sadece realist görünme çabası, ön yargının dışına çıkmamış kurduğunuz cümle. Elbette fikrinizi beyan etmekte özgürsünuz kimse karışamaz ama " istediğin puanı alamayacaksin." Bu cümlen biraz fazla genelleme içine sokup on yargıyla yaklaşmışsınız bu da ego tatmini gibi bir şey olabilir sizin için. Saygılarla...

60 günde AYT biter zaten AYT çalıştığında hak ettiğini verdiği için TYT kadar uzun sürmüyor o yüzden yetişir merak etme.

Geri
Yukarı