60 Hz 30 Hz gibi geliyor

str1p3

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 570 8 GB
i5 9400F
Corsair 8GB x2
Dostlar, 165 Hz çözünürlükten 60 Hz geçmek zorunda kaldım. Bilgisayar garantide, bir ay falan bununla idare edeceğim. Sistem özellikleri iyi fakat ekranı bana çok kötü geliyor, sanki her oyunu 30 FPS oynuyormuşum gibi.

Dostlar, 165 Hz çözünürlükten 60 Hz geçmek zorunda kaldım. Bilgisayar garantide, bir ay falan bununla idare edeceğim. Sistem özellikleri iyi fakat ekranı bana çok kötü geliyor, sanki her oyunu 30 FPS oynuyormuşum gibi.
30 FPS de bir süre takıl sonra 60'a geç. İnsan umduğuna değil bulduğuna razı olurmuş.

30 FPS de bir süre takıl sonra 60'a geç. İnsan umduğuna değil bulduğuna razı olurmuş.
Eski bilgisayarımda çok yaptım onu, bir kaç saat öyle takılabilirim. Hatırlattığınız için teşekkürler.
165'e alıştığın için.
Ben de öyle düşündüm ama, bir farklı. Daha önce 60 hz monitörde çok oynadım. Böyle değildi sanki.

Hocam bende çok şaşırmıştım yıllarca nasıl 60 Hz kullanmışım. İnsan zamanla alışıyor her şeye.

Hocam bende çok şaşırmıştım yıllarca nasıl 60 Hz kullanmışım. İnsan zamanla alışıyor her şeye.
Gerçekten öyle, yıllarca 60 hz ile oynadım. Şurada 4-5 ay 165 hz ile oynadım ve çok kötü hissediyorum eski monitörümde.

Yeni konular

Geri
Yukarı