60 Hz bir laptopa 144 Hz ekran takılır mı?

Saltopat

Decapat
Makaleler
10
Yapacağından değil ama meraktan soruyorum. Mesela yetkili servise göndersem bu taleple yaparlar mı böyle bir şey ve bana kaça patlar mesela?

Teknik olarak mümkün, aynı modelin yüksek Hz’li paneli varsa daha da kolay. Ama uğraşıp da yapacak birisi çıkmaz bence. Yetkili servis de dahil.

Sonradan bende öyle düşündüm hocam çok zahmetli bir iş muhtemelen. Ayrıca 144 hz panel için kim bilir ne kadar fiyat biçerler ki benim laptopun 144 hz modeli 12 bin lira.

Haklısınız hocam hepsi aynı değil ama bulunduğum şehirin nüfüsu 20 bin ve hemen hemen herkes birbirini tanıyor bizim arkadaş götürmüştü şarj girişi yandığı için şarj girsini yaptılar ama ücret olarak mı avans olarak mı bilemem 4 GB RAM'ini almışlar çocuk 1 yıl sonra fark etti :)

Hocam Bayburt'ta falan mı yaşıyorsunuz sadece meraktan. Bu arada umarım geri almıştır RAM'i.

Bu arada eğer 144Hz panel alacaksanız ciddi bir maliyet getirdiğini bilin.

Hocam Bayburt'ta falan mı yaşıyorsunuz sadece meraktan. Bu arada umarım geri almıştır RAM'i.

Bu arada eğer 144Hz panel alacaksanız ciddi bir maliyet getirdiğini bilin.

Yok hocam Artvin'de yaşıyorum ( merkez) alamadı hocam çünkü 1 yıl sonra bilgisayara format attıktan sonra farketti hiç bir şey yapamadı.

Yok hocam ya 60 hz bana yetiyor buna da şükür.

Yeni konular

Geri
Yukarı