60 Hz çift monitör mü 75 Hz tek monitör mü?

Oyun için değil rahatlık için kullanıyorsan en ucuzundan 2 adet 60hz alabilirsin. Yani sırf laptop ekranından kurtulmak için alıyorsun sonuçta. Bulduğun en ucuz monitörü alabilirsin. Şimdi meraktan baktım 500TL'ye monitör var mı diye. Hiç bakmamıştım benim için de bilgilendirici oldu lakin bir o kadar da korktum. Abuk sabuk markalar çıkmış. :D

Bunların arasında 1 2 marka güvenilir paylaşıyorum aşağıda.

HP'nin Teknik servisi çok iyi. Omen kullanıyorum ben iki kere servise gönderdim ikisinde de jet gibi hallettiler gerçekten şaştım kaldım. Monitörde de aynıdır diye tahmin ediyorum.

LG y'ne güvenebileceğin bir marka. Ekran teknolojileri konusunda.

Oyun için değil rahatlık için kullanıyorsan en ucuzundan 2 adet 60Hz alabilirsin. Yani sırf laptop ekranından kurtulmak için alıyorsun sonuçta. Bulduğun en ucuz monitörü alabilirsin. Şimdi meraktan baktım 500TL'ye monitör var mı diye. Hiç bakmamıştım benim için de bilgilendirici oldu lakin bir o kadar da korktum. Abuk sabuk markalar çıkmış. :D.

Bunların arasında 1 2 marka güvenilir paylaşıyorum aşağıda.

HP'nin teknik servisi çok iyi. Omen kullanıyorum ben iki kere servise gönderdim ikisinde de jet gibi hallettiler gerçekten şaştım kaldım. Monitörde de aynıdır diye tahmin ediyorum.

LG y'ne güvenebileceğin bir marka. Ekran teknolojileri konusunda.

Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı