165 Hz monitör mü, 240 Hz monitör mü?

Bütçe
Sınır yok
Bu modellerse yanlış yazmışsınız hocam üstteki 27" 240 Hz 1080P alttaki ise 165 Hz 2K 31.5"
Aynen hocam kusra bakma neden öyle yazmışım ya :(

İki monitörde monster'ın yeni çıkarttığı modeller
2K 240Hz olanı göremedim hocam. Eğer 1080P 240Hz ile 2K 165Hz arasında kaldıysanız bence kesinlikle 2K 165Hz.

Ekran kartın 2K çözünürlükte 240 fpsyi verecek mi? 144 hz bile fazlasıyla yeterli olacaktır. Tabi cs-go ve tarzı oynamayacaksan. Boyuta gelirsek 27” gayet yeterli. Ve yine cs-go tarzı oyun oynacaksan 27” bile fazla 21-22” ideal bu tarz oyunlarda. Monitörün tepkisi veya hızı iyi olabilir fakat ekran büyük olduğu için senin tepkin yavaş kalacaktır diye düşünüyorum 😀. Bi 2 cmlik bölgede maus oynatmak var. Birde 5 cmlik bölgede

Ekran kartın 2K çözünürlükte 240 fpsyi verecek mi? 144 hz bile fazlasıyla yeterli olacaktır. Tabi cs-go ve tarzı oynamayacaksan. Boyuta gelirsek 27” gayet yeterli. Ve yine cs-go tarzı oyun oynacaksan 27” bile fazla 21-22” ideal bu tarz oyunlarda. Monitörün tepkisi veya hızı iyi olabilir fakat ekran büyük olduğu için senin tepkin yavaş kalacaktır diye düşünüyorum 😀. Bi 2 cmlik bölgede maus oynatmak var. Birde 5 cmlik bölgede
Masam oldukça büyük dediğim gibi şuan idareten 86tv kullanıyorum yine de boyutu rahatsız etmiyor

Ben 165 ekran 4K tvde kullandım. Şuan 27” 2k monitör var. Gayet iyi boyutta olduğunu düşünüyorum. Daha büyüğüne hiç gerek yok. Tabi herkesin kendi zevk ve istediği farklıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı