60 Hz ile plat olmak

alitility

Hectopat
Makaleler
12
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
60 Hz ki 60 olduğundan emin bile değilim TV çünkü, fight anında 20 FPS'e kadar düşen genel olarak 50-70 arası FPS veren laptop ile plat oldum, günde 1-2 el atıyorum ısınmıyorum, DM'de 4 body atan ve pusan aim koyan ucubeler olduğu için sarmıyor artık, sırada 144 Hz alıp güzel bir PC alıp üst ranklara çıkmakta.

60 Hz ki 60 olduğundan emin bile değilim TV çünkü, fight anında 20 FPS'e kadar düşen genel olarak 50-70 arası FPS veren laptop ile plat oldum, günde 1-2 el atıyorum ısınmıyorum, DM'de 4 body atan ve pusan aim koyan ucubeler olduğu için sarmıyor artık, sırada 144 Hz alıp güzel bir PC alıp üst ranklara çıkmakta.
Helal olsun.

DM'de body atmak neden ucubelik oluyor onu anlamadım :).

Öncelikle platin yüksek bir rank değil. İkinci olarak 60 Hz ekran ile çok daha yüksek kademelerde oyuncular var.

TR'nin %60'ı 60Hz-75Hz kullanıyordur hâla.

Benim mümkün dediğim ama kimsenin inanmadığı şey. Bir daha biriyle bu konuda tartıştığımda kanıt olarak bu mesajı atacağım.

DM'de body atmak neden ucubelik oluyor onu anlamadım :).

Uzun zamandır yazılı olmayan kural olarak görülür DM dediğin ısınmak için girersin kill kasmak için değil, 4 body atanlar genelde kill kastıkları için söyledim.

Öncelikle platin yüksek bir rank değil. İkinci olarak 60 Hz ekran ile çok daha yüksek kademelerde oyuncular var.

Doğrudur kanka yüksek demedim zaten, 60 Hz ile immoya çıkanları da önceki konularda söyledim sen bana bilenmişsin sanırım.

Helal olsun oyunda önemli olan yüksek Hz değil nasıl peeklediğindir immortal 60 Hz tanıdıklarım var benim.

Maymun peek atıyorum genelde.

Benim mümkün dediğim ama kimsenin inanmadığı şey. Bir daha biriyle bu konuda tartıştığımda kanıt olarak bu mesajı atacağım.

Ney kanka anlamadım.

Plata çıkmayın bu arada ilk plat maçımda instalock yüzünden kavga edip maçı sattılar, sonraki maç oyunu hayatı yapanlar geldi falan iğrenç bir yermiş, en iyisi Silver elo.

Geri
Yukarı