60 Hz monitör 2. monitör yapılırsa nasıl olur?

xagank

Femtopat
Daha fazla  
Şu an 60 Hertz monitör kullanıyorum ama 144 Hertz yeni monitör aldım. Şu an kullandığım 60 Hertz'lik 2.monitör yapmayı düşünüyorum. Sizce ikisinin arasında geçiş yaparken herhangi bir etki olur mu? Görüş açısından.

Şu an 60 Hertz monitör kullanıyorum ama 144 Hertz yeni monitör aldım. Şu an kullandığım 60 Hertz'lik 2.monitör yapmayı düşünüyorum. Sizce ikisinin arasında geçiş yaparken herhangi bir etki olur mu? Görüş açısından.

Hafif bir etki oluşur ancak çok takıntı haline getirmezseniz rahatsız etmez.

60 ve 75 Hertz olarak 2 monitör kullanıyorum. Bir sıkıntı yaşamıyorum. Nasıl bir sorundan bahsediyorsunuz biraz açar mısınız?

60 HZ monitörünüz varsa onu ikinci ekran yaparsanız 60 HZ ikinci ekranda monitörünüz olur , yani bende OC ettiğim 60 HZ monitörü 85 HZ olarak kullanıyorum yanında da 75 HZ monitör var ikisini genişletilmiş olarak kullanıyorum gayet de güzel.

Oranlar oldukça değişik, 60Hz ve 144Hz'den bahsediyoruz hocam, illaki göz takılmaların olacaktır, 60Hz deyip geçmenede gerek yok sosyal medya, YouTube gibi işlerini yaparsın bence, gayet iyi olur.

60 HZ monitörünüz varsa onu ikinci ekran yaparsanız 60 HZ ikinci ekranda monitörünüz olur , yani bende OC ettiğim 60 HZ monitörü 85 HZ olarak kullanıyorum yanında da 75 HZ monitör var ikisini genişletilmiş olarak kullanıyorum gayet de güzel.
Ben 60Hz monitoru, OC ile maksimum 69’a cikarabiliyorum. Panel acisindan gercekten cok sanslisiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı