60 Hz monitörü 100 Hz yapınca bilgisayar açılmadı

musina

Yoctopat
Daha fazla  
Bilgisayarımın Hz'ini arttirmaya calisiyordum. Normalde 60 Hz destekleyen monitörüme 100 koydum yeniden baslattigimda siyah ekranda kaldi. Biraz arastirdim ve guvenli moda gecmem gerektigi yaziyordu ama 4 veya F4 tuslarina basmama ragmen siyah ekranda kaldi bilgisayar ne yapmaliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pc laptop mu? laptopsa neden format atmaya çalışıyorsunuz ki? laptopun ekranında donanımsal bir arıza olduysa öncelikle onun giderilmesi gerekir .. masaüstü için yeni monitör alınır , başka monitör kullanılır bu olabilirde laptop için bu söz konusu değil.
Yani laptopu baska bir laptopa baglayip kurtaramam dogru mu anladim ?

PC laptop mu? Laptopsa neden format atmaya çalışıyorsunuz ki? Laptopun ekranında donanımsal bir arıza olduysa öncelikle onun giderilmesi gerekir. Masaüstü için yeni monitör alınır, başka monitör kullanılır bu olabilirde laptop için bu söz konusu değil.

Yani laptopu baska bir laptopa baglayip kurtaramam dogru mu anladim?

Birde ekran bozulmamis sanirim msi logosu cikiyo acarken

Bilgisayarin ekrani calisiyor sanirim MSI logosu cikiyor yani, tek merak ettigim baska bir laptopa baglasam ve oradan formtlasam olur mu?

Son düzenleme:

Birde ekran bozulmamis sanirim msi logosu cikiyo acarken

Bilgisayarin ekrani calisiyor sanirim MSI logosu cikiyor yani, tek merak ettigim baska bir laptopa baglasam ve oradan formtlasam olur mu?
Bilgisayar açılırken MSI logosu gelince gidince açma tuşuna uzun basarak kapat bunu 3 kere tekrarla sistem kurtarma moduna girer.

Edit: anlam hatası.

Dosya Ekleri

• IMG_20230428_200541.jpg
    IMG_20230428_200541.jpg
    115,3 KB · Görüntüleme: 12

Yeni konular

Geri
Yukarı