60 Hz yerine 165 Hz ekran farkı

atk88

Hectopat
ASUS 247 60 HZ ekramı 2015 yılından beri kullanıyordum. Bugün MSI 27 inç 165Hz ekran aldım. PUBG vb oyunlarda farkı hisseder miyim? HDMI mı Display Port mu kullanmalıyım?

Kullanabiliyorsan DisplayPort kullan. Evet, fark olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler ben 60 Hz 7 MS IPS'den, 144 Hz 2K 1 MS IPS'e geçtim ve en ufak fark hissedemedim diyebilirim. Sorun bende mi cidden? Ekran kalitesi zaten iyiydi yine aynı derecede iyi. Monitörün ayarlarına da saatler harcadım.

Beyler ben 60 Hz 7 MS IPS'den 144 Hz 2K 1 MS IPS'e geçtim ve en ufak fark hissedemedim diyebilirim. Sorun bende mi cidden? Ekran kalitesi zaten iyiydi yine aynı derecede iyi. Monitörün ayarlarına da saatler harcadım.
2K 144Hz'ye geçip fark göremediysen, göz doktoruna görünmende fayda var. Şaka anlamında yazmıyorum, ciddiyim.

2K 144Hz'ye geçip fark göremediysen, göz doktoruna görünmende fayda var. Şaka anlamında yazmıyorum, ciddiyim.
İşin saçması 1 ay olmadı görüneli ve gözlerim sapasağlam hocam 😂 Eski monitörümü birçok kişi kullandı, onlarla temasa geçtiğimde soracağım ama ben cidden fark hissedemiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı