%60 klavye kısayolu nedir?

Egemen_B

Hectopat
Yer
Altındağ Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, yeni %60 boyutunda klavye aldım fakat bir kısayolu bulamadım. Bu kısayol ise Alt+Tab, kısayolu bu klavyede yapmama rağmen kısayol çalışmadı. Bunun %60 klavyeler için olan kısayolu nedir?

Buradan tuşları kontrol eder misiniz muhtemelen klavyedeki tuş bozulmuş.

Şimdi kontrol ettim ama sorunu buldum benden kaynaklıymış :D:D Tab tuşuna biraz sert basmam lazımmış yine de yardımlarınız için teşekkür ederim.

Şimdi kontrol ettim ama sorunu buldum benden kaynaklıymış :D:D Tab tuşuna biraz sert basmam lazımmış yine de yardımlarınız için teşekkür ederim.
Klavyenizi temizlemeyi de unutmayın. Bu arada o klavye maalesef fiyatına değen bir ürün değil. Tuş basmama, çift basma, yay sesi falan ne ararsanız var. Ne zaman almıştınız? Pek uzun ömürlü olacağını sanmıyorum ama almışsınız artık iyi günlerde kullanın.

Klavyenizi temizlemeyi de unutmayın. Bu arada o klavye maalesef fiyatına değen bir ürün değil. Tuş basmama, çift basma, yay sesi falan ne ararsanız var. Ne zaman almıştınız? Pek uzun ömürlü olacağını sanmıyorum ama almışsınız artık iyi günlerde kullanın.

Bir ayı geçti maalesef arkadaşımın önerisi ile almıştım. Nereye kadar giderse artık zaten çok da aşırı bir bütçem yoktu bana göre bütçeme tam uygunda klavye buydu.

Geri
Yukarı