%60 klavye önerisi

Bütçe
max 1600-1700

myhtai

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.

Başlıktan da gördüğünüz üzere %60'lık bir klavye arıyorum.
Keycapsler beyaz ya da desenli olursa sevinirim.
Siyah tuşları pek kullanmak istemiyorum.
Bütçe olarak ise maksimum 1600-1700 civarlarını görebilirim ancak daha ucuzu daha da iyi olur tabii ki.
Siz yine de kaçırmayın dediğiniz 100-200 liralık fazla klavyeler varsa atabilirsiniz sıkıntı değil.
Bluetoothlu olmaması gerek, kablolu olursa iyi olur.
Teşekkürler.

Bizzat ben 2 yıldır kullanıyorum 2 sene boyunca başına sol destek ayağının kırılması dışında bişey gelmedi o da benden kaynaklıydı. Onlarca ışık seçeneği var tuşları sağlam bilek desteği vb herşeyiyle çok güzel bence fiyatı da uygun sana sadece siyah tuş demişsin işte ben yinede atmak istedim belki seversin diye bu tuşlar da çok siyah değil gri gibi. Ancak tuş tıklamaları Black switch olduğu için seni rahatsız eder mi internetten bak. Benim için%60/%70 lik bi klavye

Bizzat ben 2 yıldır kullanıyorum 2 sene boyunca başına sol destek ayağının kırılması dışında bişey gelmedi o da benden kaynaklıydı. Onlarca ışık seçeneği var tuşları sağlam bilek desteği vb herşeyiyle çok güzel bence fiyatı da uygun sana sadece siyah tuş demişsin işte ben yinede atmak istedim belki seversin diye bu tuşlar da çok siyah değil gri gibi. Ancak tuş tıklamaları Black switch olduğu için seni rahatsız eder mi internetten bak. Benim için%60/%70 lik bi klavye
Hocam attığınız klavye %60'lık bir klavye değil maalesef. Ancak yine de öneriniz için teşekkür ederim.

Bizzat ben 2 yıldır kullanıyorum 2 sene boyunca başına sol destek ayağının kırılması dışında bir şey gelmedi o da benden kaynaklıydı. Onlarca ışık seçeneği var tuşları sağlam bilek desteği vb her şeyiyle çok güzel bence fiyatı da uygun sana sadece siyah tuş demişsin işte ben yine de atmak istedim belki seversin diye bu tuşlar da çok siyah değil gri gibi. Ancak tuş tıklamaları Black Switch olduğu için seni rahatsız eder mi internetten bak. Benim için%60/%70lik bir klavye

Usta %60 olayını bir anlık dalgınlıkla yanlış anlamışım kusura bakma.

Türkiye'ye direk posta olarak alırsanız vergi ödenmiş oluyor.

Geri
Yukarı