%60 klavye önerisi

Bütçe
en az 500
Yanlış anlamışsınız sanırsam, arkadaşın bütçe sınırı yok. En az 500 TL demiş.

Aynen oyle ama simdi gidip klavyeye 2 bin lira veremem staj zamaninda olsam veririmde şu an veremem alip bozulana kadar kullanmalik ariyorum bir tane.

Hocam artık bulabilir misin bilmiyorum ama Philips momentum spk8605/62 öneririm hem mekanik hem kol dayamalı hem medya ve ışık tekerleği var aşırı güzel.

Gayet güzel. Hot-swap değil ama 3-4 sene kullanırsınız sıkılmazs.

Bunlara yönelebilirsin Akko klavye ve switcler çok iyidir. Ekstra olarak hepsi hotswap.

Benim attığım Akko ürünlerinde yüzde 15 ve 20 kupon var ve söylenen birçok üründen kaliteli bakabilirisiniz Switch'lere.

Magic refineer çok satılan bir marka amazon iade politikasına bakılıp hoşuna gidiyorsa alabilirisiniz ama hotswap özellikli klavye almanızı öneririm çünkü yedek switch geliyor ve ürünler daha uzun ömürlü oluyor.

Redragon K631 castor %65 kablolu oyun klavyesi, 68 tuşlu klavye, hot-swap özellikli kırmızı şalter, TKL kompakt klavye, mekanik oyun klavyesi, özel ok tuşları, QWERTY klavye Amazon.com.tr

Mesela bu ürün hotswap ve bilindik bir markadır. Switcleri inanılmaz iyi değil ama güzeldir.

Logitech klavyeleri çok güzel touchpadli ve televizyona hem de PC de kullancaksan K710 Plus al Logitech'in ben çok memmunum. Logitech sağlam ve 8 ay şarjı gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı