%60 klavye önerisi

BehzatÇ6

Yoctopat
Daha fazla  
Selam, elimde MSI Vigor GK50 Elite adında bir klavye var. Yeni masam siyah kasa da masanın üstünde yani siyah uyumu çok hoş. Monitör de siyah olunca siyah bir tema oluştu. Bozmak çok istemem temayı ama bana %60 bir klavye lazım. Beyaz %60'lar daha güzel gözüküyor. Zaten bir mouse alacaktım eskisi bozulduğu için acaba fareyi beyaz alıp beyaz klavyelere mi yönelmeliyim?

En başta bahsettiğim modele bir bakın ve bununla devam mı etmeliyim? O zaman siyah mouse alacağım.

Beyaz olarak baktığım klavyeler:
Rampage Parvus
Ajazz ak33

Eğer sizin önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim.

Ben şahsen Razer Huntsman Mini kullanıyorum ve gayet memnunum gerek %60 olması gerek sesi hoşuma gidiyor ancak tabii sesi herkese güzel gelmeyebilir.(Purple switch).Fiyatı biraz tuzlu ancak önereceğim bir klavye.

Son düzenleme:
Ben şahsen Razer Huntsman mini kullanıyorum ve gayet memnunum geek %60 olması gerek sesi hoşuma gidiyor ancak tabii sesi herkese güzel gelmeyebilir.(purple Switch).fiyatı biraz tuzlu ancak önereceğim bir klavye.

Fiyatı 5K TL?

Baştaki klavyeyi 2. elden satıp gelen para bütçedir hocam ne kadar olursa tahminen 1600-1700 sıfır fiyatına bakarak söyledim.

Bide siyah kasa ve siyah masanın üstüne beyaz ekipman yorumunuzu sordum daha önce tecrübelemiş biri görüntüsünü yorumlarsa sevinirim. Böyle şeyleri takarım ve dikkate alırım o yüzden soruyorum.

5K'ya bu klavyeyi almak saçmalık olur. Bu fiyata manyetik Switch klavyeler var.

GMMK 2'yi alırken Huntsman'lar 2.5-3.5 arasındaydı. Şu an ne alemdeler bilemem. Beyaz setup dizdiğim için GMMK 2 tercih ettim lakin dediğiniz gibi 5K edebileceğini düşünmüyorum. 2.elden sıfır gibi 3 civarlarına bırakıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı